İzleyin: Bir Hemşire, Aylar Süren Karantinadan Sonra Kız Arkadaşına Evlenme Teklifi Etti!

 İzleyin: Bir Hemşire, Aylar Süren Karantinadan Sonra Kız Arkadaşına Evlenme Teklifi Etti!
Digiqole ad

Korona virüse karşı en büyük mücadeleleri veren insanlar arasında hiç şüphesiz sağlık çalışanları yer alıyor. New York’tan hem bir müzisyen hem de bir hemşire olan Alyssa Kayhill, kendini karantinaya alması gerektiği için uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Linh’ten geçtiğimiz 3 ay boyunca ayrı kaldı.

Partnerinden uzak kalmak her ilişkide birçok açıdan problem çıkarabilmesine rağmen Kayhill ve Linh, Kayhil’in kız kardeşinin ve mahallesinin yardımıyla duygusal bir kavuşma anı ve evlenme teklifi yaşadı.

Kayhill ve Linh’in ilişkisi sekiz yıllık bir geçmişe sahip. Kayhill’in kız kardeşi, ikilinin buluşabilmesi için kamuya açık bir avluda ikiliyi bir araya getirme planı yaptı. Avlunun sahiplerinin de yardımıyla Kayhill ve Linh’in uzun süredir beklenen kavuşması geçtiğimiz pazartesi gerçekleşti.

Alyssa Kayhill’in kardeşi LGBT Nation ile yaptığı bir röportajda,

“Alyssa ile, özellikle de korona virüs zamanında, her zaman gurur duyduk. Ailemiz her zaman Alyssa’la gurur duymuştur. Fakat ileri bir adım atıp insanların sağlığı için böylesine bir mücadele vermesi bizleri daha da gururlandırdı.”

“Alyssa’yı her gün, her açıdan desteklemek için çaba verdik. Onu sevdiğimizi ve onunla gurur duyduğumuzu belli etmek için elimizden geleni yaptık,” diye de ekledi.

Linh, kavuşma anı için ayarlanan avluya geldiğinde avluda çoktan mahalleden gelen tanıdıklar bulunuyordu. İkili bir araya geldiği zaman Kayhill, bir dizinin üzerine çökerek Linh’e evlenme teklifi etti.

İşte o duygusal anlar;

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

194 Paylaşımlar
Paylaş194
Tweetle
Paylaş
Pin