İzleyin: Eminem, Elton John’a Elmas İşlemeli Bir Seks Oyuncağı Hediye Etmiş!

 İzleyin: Eminem, Elton John’a Elmas İşlemeli Bir Seks Oyuncağı Hediye Etmiş!
Digiqole ad

Sir Elton John, arkadaşları ve hayranlarından birçok hediye alıyor olmalı ama Eminem’den gelen hediye kesinlikle bir hikayeyi hak ediyor.

Elton John, geçtiğimiz cuma yayınlanan Graham Norton Show’da, rap yıldızı Eminem’den aldığı seksi, pahalı hediyeden bahsetti.

Şarkıcı aynı zamanda Eminem’e yöneltilen, şarkılarında kullandığı dilden dolayı yapılan homofobi suçlamaları hakkında da konuştu.

“Şarkı sözleri yüzünden birçok kişi tarafından, homofobik olmakla suçlanıyor ancak bence bu saçmalık. Eşcinselliğimi açıkladım ve onun homofobik olmadığını söylüyorum. Grammy’lerde onunla birlikte, şarkıyı asıl seslendiren Dido yerine Stan’i birlikte söyledik. Ondan sonra arkadaş olduk ve harika birisi olduğunu söylemeliyim. Bir dergi için geçen hafta onunla bir röportaj da yaptım.”

Elton John ve eşi David Furnish

“Ona bayılıyorum. David ve ben hayatımız birleştirdiğimizde, Eminem’den bir paket geldi ve ne kadar homofobik olmadığını gösteren bir hediyeydi. Elmas işlemeli, kadife yastıklar üzerinde iki penis yüzüğü vardı. Kullanılmadan duruyorlar.”

Norton Show’daki ilginç hikayeyi aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin