fbpx   .  

İzleyin: En Fazla Trans Oyuncu ve En Büyük LGBT Kadrosuna Sahip Dizi ‘Pose’a İlk Bakış

Televizyon izleyicileri Perşembe günü yayınlanan fragmanla FX’in çok tartışılan, tarih yazan dizisi ‘Pose’a bir ilk bakış atabildiler. 

Sekiz bölümlük sezon, New York’ta hayatın ve toplumun farklı parçalarının karşı karşıya gelmesini keşfedecek ve balo kültürü dünyasını, Trump dönemi evrende lüksün yükselişini ve şehir merkezinin sosyal ve edebi sahnesini gösterecek. 

 

Dizinin başrollerini Stan ve Patty olarak Evan Peters ve Kate Mara paylaşacak ve New Jerseyli bir çifti canlandıracaklar.

 

Ryan Murphy, Brad Falchuk ve Steven Canals tarafından yaratılan ‘Pose’ hakkında dönen konuşmaların çoğu dahil ediciliği etrafındaydı. Dizi düzenli rollerde en fazla trans aktörü ve en büyük LGBT kadroyu barındıran dizi olarak tarihe geçecek. 

Aralık’ta Murphy, dizinin ‘oyun değiştiren’ bir dizi olacağını söyleyerek övdü ve kimlik, aile, saygı için evrensel bir arayış olacağını söyledi:

“80’lerdeki Amerikan hayatına hayat dolu bir bakış ve bir dans müzikali olmasının yanı sıra Pose ve FX’in en fazla trans oyuncuyu düzenli rollerde barındıran Amerikan televizyon yapımını yapmış olmalarından gurur duyuyorum. Bu yetenekli ve tutkulu ekiple çalışmak için sabırsızlanıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.