İzleyin: Eşcinsel Erkeklere 3000 Kişinin Önünde İnfaz!

 İzleyin: Eşcinsel Erkeklere 3000 Kişinin Önünde İnfaz!
Digiqole ad

Endonezya’nın Açe eyaletinde eşcinsel ilişkiye girerken yakalanan iki erkeğin değnek cezaları kent meydanında toplanan kalabalığın önünde infaz edildi. Şeriatla yönetilen Endonezya’nın Açe eyaletindeki çağdışı olayı izlemeye gelenler bu da yetmez gibi bir de yaşananları anbean telefonlarına kaydetti.

Açe bölgesinde şeriat mahkemesinin, eşcinsel ilişkiye giren iki erkeğe verdiği değnek cezası infaz edildi.

Eyaletin başkenti olan Banda Açe’de kurulan platforma çıkarılan iki erkek, giydikleri garip kostümle yüzü tamamen kapatılan infazcıları tarafından 85’er kez değnekle dövüldü.

Eşcinsel ilişki Endonezya’da, yalnızca şeriat yasalarının uygulandığı muhafazakar Açe bölgesinde yasa dışı olsa da daha önce hiç kimse bu nedenle cezaya çarptırılmamıştı.

20 ve 23 yaşlarında olan iki erkek, mart ayında yerel halktan kişiler tarafından bulunarak yetkililere teslim edildi.

kalabalığın olayı izlemekle yetinmeyip bir de kameraya alması dikkat çekti.

Öneriler

1 Comment

  Avatar
 • Korkunç!

  Bu haberi AHAHAH olarak işaretleyen ile elinde kırbaç olan yaratıklar arasında bir fark görmüyorum.Her ikisi de aynı zihniyetin ürünüdür.

  Asıl islamiyet budur evet.Gerçeklerden kaçamazsınız.Gay olmak bir suç ve cezası da gördüğünüz ve izlediğiniz üzere kırbaçtır.Bu kuranda yazılmıştır.Kimse kimseyi kandırmasın.Yok efendim, insan eşitliğine de vurgu yapılıyormuş, külahıma anlatın siz bunları.Eşcinselliğin Allah tarafından yasaklandığına/dışlandığına dair sürü ile ayet gösterirebilirim size.Din benim için başlı başına bir saçmalık silsilesi zaten.Ateistim ben.

  Öte yandan bilimsel gelişmeler bize gösteriyor ki, eşcinselliğin genlerden gelme ihtimali oldukça yüksek.Geçmiş dönemlerde zencilere gösterilen, insan dışı varlık, davranışı günümüzde eşcinsellere gösteriliyor.Bu zamanla etkisini yitirecek.Bunu söyleyebilirim.Homofobi de bir nefret suçu olara yasalarda yerini alacak.

  Yani anlayacağınız, gelecek geçmişten çok daha iyi olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin