İzleyin: Harry Styles, Saturday Night Live’da ‘Takıntılı’ Bir Eşcinsel Erkeği Canlandırdı

 İzleyin: Harry Styles, Saturday Night Live’da ‘Takıntılı’ Bir Eşcinsel Erkeği Canlandırdı
Digiqole ad

İngiliz şarkıcı Harry Styles, ilk defa  Saturday Night Live’da tek başına başrolde yer aldı.

SNL, 45. sezonuna Harry Styles’ın yaptığı sunuculuk ve misafir oyunculukla devam etti. Şarkıcı daha önce One Direction grubundayken 2012, 2013 ve 2014 yıllarında şovda yer almıştı.

Yayınlanan yeni skeçte Styles, sinir bozucu bir sosyal medya yöneticisi karakteri olan (ve Sara Lee’nin Instagram hesabını idare eden) Dillan rolünü üstlendi.

Styles, çalıştığı firmada kendisinden daha üst düzeyde olan (Cecily Strong ve Bowen Yang’ın canlandırdığı) iki yönetici tarafından Nick Jonas’ın gönderilerinin altına “Mahvet beni babacık,” “Parçala beni kral,” gibi yorumlar yaptığı için çağrılıyor.

Şarkıcı, “Ne olduğunu anladım,” diyor. “Sara Lee’nin hesabını kendi kişisel hesabımla karıştırmış olmalıyım.”

Strong’un oynadığı karakter Styles’ı sorgulamaya devam ederek neden “200 takipçisi olan adamın tekinin” fotoğrafının altına “birkaç patlıcan, su damlaları, tren ve hayalet emojisi” içeren yorumlar yaptığını soruyor. Styles yorumunun “raylarda ölüme işaret” olduğunu söylüyor.

Styles’ın seks manyağı tavırları sadece yaptığı yorumlarla kısıtlı kalmıyor, ek olarak şirketin fotoğraflarının da açıklamasını kafasına göre yazıyor. Paylaştıkları tost fotoğrafının altına, “Yaptığım üçlüden sonra çok depresif hissediyorum. Fantezi olması gereken şey daha fazla reddetmeyle sona erdi. Toplulukta bulunan toksik insanlardan kurtulmalıyım,” yazıyor.

Strong, yazdıklarını sorguladıkça Styles, Sara Lee’nin sabahın dördünde sarhoş bir şekilde onları yazmış olabileceğini uyduruyor.

Styles daha sonra Shawn Mendes’e “Tatil promosyonunu kontrol et,” yazıyor ve Shawn promosyonun ne olduğunu sorunca Styles, “Ağzımı gırtlağımın görülebileceği biçimde açtığım bir fotoğraf?” diye DM attığını itiraf edince ikinci uyarısını alıyor.

Skeç, Yang ve sıkı işbirlikçisi Julio Torres tarafından yazılmış. İkili daha öncede Emma Stone için aynı şekilde hikayesi cinsellik barındıran “The Actress” isimli skeci yazmıştı.

Styles’ın yeni albümü Fine Line gelecek ay yayınlanacak. Şarkıcı, albümünden hit teklisi Lights Up’ı SNL’de seslendirdi. Sergilediği performansında Styles, siyah, göğüs dövmesini gösteren bir tulum giydi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin