İzleyin: Hayranların “Süper Gay” Olarak Adlandırdığı Li Nas X’in Yeni Videosu Yayınlandı

 İzleyin: Hayranların “Süper Gay” Olarak Adlandırdığı Li Nas X’in Yeni Videosu Yayınlandı
Digiqole ad

Müzisyen Li Nas X, yeni single’ı “Montero (Call Me By Your Name)”i çıkarırken genç haline bir mektup paylaştı.

Lil Nas X, iki yıl önce rekor kıran “Old Town Road” ile üne kavuştu ve popülaritesinin zirvesinde eşcinsel olarak açıldı. Şimdi çok cinsel ve “gay” bir videonun eşlik ettiği yeni bir single yayınladı. 

Ancak 21 yaşındaki hip hop yıldızı, bir yetişkin olduğu için hayatının ne kadar değiştiğinden bahsetti.

“Sevgili 14 yaşındaki Montero,” Nas, resmi adı Montero Lamar Hill’e atıfta bulunarak mektubu açıyor. “İçinde adımızın olduğu bir şarkı yazdım. Geçen yaz tanıştığım bir adam hakkında. 

“Asla halka açılmayacağımıza söz verdiğimizi biliyorum, asla ‘o’ tip bir gay olmayacağına söz verdiğimizi biliyorum, sırla öleceğimize söz verdiğimizi biliyorum, ancak bu, diğer pek çok kuir insanın basitçe var olması için kapılar açacak.” diye yazdı.

“Görüyorsunuz, bu benim için çok korkutucu, insanlar kızacak, bir amacım olduğunu söyleyecekler. Ama gerçek şu ki, var. İnsanları diğer insanların hayatlarından uzak tutmaya ve kim olmaları gerektiğini dikte etmeyi bırakmaya yönelik bir amaç.”

Yeni single’ı “Old Town Road”un Chart Data’ya göre 2,992 milyar izlenmeyle ABD’de en çok dinlenen single olmasının hemen ardından çıktı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin