İzleyin: HIV Farkındalığı İçin Çekilmiş Bu Güçlü Kısa Belgesel Filmini İzleyin

 İzleyin: HIV Farkındalığı İçin Çekilmiş Bu Güçlü Kısa Belgesel Filmini İzleyin
Digiqole ad

Mr Gay England 2018’in yer aldığı kısa bir belgesel geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yapım, #HIVDoesntDefineYou (HIV Seni Tanımlamaz) kampanyası için farkındalık uyandırmayı hedefliyor.

JUS+ LIKE ME ve Believe Media UK  imzalı yapımda Mr Gay England 2018 Philip Dzwonkiewicz, hayatını anlatıyor. 2007’de HIV tanısı konan Dzwonkiewicz, hayallerinden ve hedeflerinden vazgeçmediğinin altını çiziyor.

Yönetmen Samuel Douek, oldukça etkili bir iş çıkarmış ve belgesel izleyen herkesi derinden etkileyeceğe benziyor. 

AIDS için farkındalık yaratmaya çalışan ve yapımda yardımcı olarak yer alan organizasyon Positive East’in başkanı Mark Santos: “Positive East olarak Philip ile çalışmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Kendisi de bize yanında olmamız için izin verdi, bunun için teşekkür ediyoruz.”

“Bu yapım ile HIV için olan önyargıyı kırmayı hedefliyoruz. HIV potansiyelinizi ve kendinizi sınırlamanız için bir sebep değil.”

JUS+ LIKE ME

In honour of #WorldAIDSday we are proud to release JUS+ LIKE ME, a short documentary that profiles #PhillipDzwonkiewicz, HIV activist and #MrGayEngland 2018 on his journey to launch the campaign #HIVDoesntDefineYou. The Ambition is to combat a new era of complacency, stigma and lack of education surrounding HIV labelled #TheSecondSilence. The film is directed by #SamuelDouek and produced by #BelieveMedia. Please share this film and donate if you can.https://cafdonate.cafonline.org/3229#/DonationDetails

Positive East paylaştı: 30 Kasım 2018 Cuma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin