fbpx   .  

İzleyin: House Of Gucci ile Oscar’a Şimdiden Göz Kırpan Kara Dul Lady Gaga!

Suç biyografisi House of Gucci’nin fragmanı yayınlandı ve Lady Gaga, 2018’deki A Star Is Born’da Oscar’a aday gösterilen oyunculuğuyla ​​aynı düzeyde bir başka çarpıcı performans sergiliyor gibi görünüyor.

 

26 Kasım’da vizyona girecek olan ve yönetmenliğini Ridley Scott’ın yaptığı suç biyografisi, Maurizio Gucci’nin suikastini anlatıyor ve Adam Driver, Al Pacino, Jeremy Irons, Salma Hayek ve Jared Leto gibi dev isimleri ekrana taşıyor.

 

“Çöpleri çıkarmanın zamanı geldi”

Fragman, İtalyan sosyetik Patrizia Reggiani’yi oynayacak olan Lady Gaga’nın Driver’ın canlandırdığı Maurizio ile olan ilişkisine odaklanıyor. Patrizia, Maurizio’ya “Gucci’nin yeni kana ihtiyacı var” diyerek bir noktada ortalığı karıştırıyor. ‘Çöpü çıkarmanın zamanı geldi.”

Maurizio, Patrizia’ya “Onlar benim ailem” diyince, Patrizia ‘Ben de öyleyim,’ diye cevap veriyor.

Blondie’nin ikonik klasiği “Heart of Glass”ın dramatik bir versiyonu üzerine kurulu Film, yemyeşil ve gösterişli sahneler üzerinden sürükleyici çekimlerle bize parıltı ve ihtişamı gösteriyor. Para, aile, güç, ihanet, seks, sadakat, skandal, hırs ve evet, cinayet, hepsi işin içinde.

Fragman, kayak kıyafetleri giymiş Gaga’nın birine “Kendimi özellikle etik bir insan olarak görmüyorum” dediği bir kareyle sona eriyor. Karlı arka plandan daha tehditkar ve daha ürpertici bir biçimde ‘Ama ben adilim” diye devam ediyor.

Filmin Kasım ayında vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyoruz! House of Gucci’nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.