İzleyin: Bu İç Çamaşırı ‘Aşk Kasınızı’ Koruma Sözü Veriyor!

 İzleyin: Bu İç Çamaşırı ‘Aşk Kasınızı’ Koruma Sözü Veriyor!
Digiqole ad

VylyV’in uyarısına göre, hareketsiz yaşam tarzı erkeklerin cinsel hayatını tehlikeye sokuyor.

Ya iç çamaşırları mahrem yerlerinizi kapatmakla kalmasa ve onu güçlendirse? VylyV’in yeni antrenman çamaşırlarının arkasındaki fikir buydu.

Firmanın yeni reklam filmi, erkekleri, pelvik taban kası olarak da bilinen, en değerli hediyelerini yani aşk kaslarını korumaları yönünde ısrarla uyarıyor. Vücudun bu bölümü prostat sağlığıyla yakından ilgili ve aynı zamanda ereksiyonlardan da sorumlu ancak şirketin uyarısına göre çoğumuz onu güçlendirmiyoruz.

VylyV’in yeni iç çamaşırı bu kasları ve çevresindekileri güçlendirerek, erkeklerin sağlığını ve cinsel performanslarını iyileştirmeyi amaçlıyor.

İç çamaşırı, en ufak kasılmayı bile izleyen bir sensör sistemine sahip. Bir uygulamaya bağlanıyor ve kişiselleştirilmiş bir antrenman programı önererek, kullanıcıları pelvik taban kaslarını geliştirmeye teşvik ediyor.

Ürün, bir ay içerisinde ‘penisin açısını düzeltme ve ereksiyonun sertliğini arttırma’ iddiasında. Altı aydan sonraysa ‘prostat sağlığını iyileştirme ve çoklu orgazmın kapısını açma’ sözü veriyor.

Şirket bir Kickstarter projesi başlatmayı ve ürünü hayata geçirmeyi umut ediyor. Daha fazla bilgi için şirketin sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin