İzleyin: İrlanda’nın Eurovision’daki Temsiline Tatlı Bir Eşcinsel Aşk Hikayesi de Dahil

 İzleyin: İrlanda’nın Eurovision’daki Temsiline Tatlı Bir Eşcinsel Aşk Hikayesi de Dahil
Digiqole ad

Eurovision Şarkı Yarışmas her zaman sevginin ve kabul ediciliğin parlayan bir abidesi olmuştur ve İrlanda’nın bu seneki katılımı, yıllık şarkı yarışmasının dahil edici itibarını destekler nitelikte.

Ada ülkesini bu sene Britain’s Got Talent’ın yıldızı Ryan O’Shaughnessy, Mayıs’ta Lizbon’da düzenlenecek yarışmada hareketli akustik şarkı ‘Together’la temsil edecek. The Voice İrlanda’da da yarışıp 5. olan 25 yaşındaki Ryan, şarkının klibini bu haftasonu yayınladı ve klibin Eurovision’un LGBT hayranları tarafından beğenileceği şüphesiz.

Tatlı videoda genç bir eşcinsel çift önce Dublin sokaklarında el ele geziyor ve sonrasında dans etmeye başlıyor. İrlandalıların, harekete geçirici klibin 2013’ten beri göremedikleri Eurovision finallerine kalmalarını sağlayacağını umdukları açık.

O’Shaughnessey ‘Together’ı, 8 Mayıs’ta Lizbon’daki yarı finallerde seslendirecek. Büyük Finale kalması durumunda şarkıcı 12 Mayıs Cumartesi günü sahneye çıkacak.

Tarih genç şarkıcının yanında: Amcası Gary 2001’de İrlanda’yı temsil etti ve ‘Without Your Love’ isimli şarkısıyla 21. oldu.


 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin