fbpx   .  

İzleyin: Joe Biden İki Erkeğin Öpüştüğü Bir Video Paylaştı

Joe Biden, Instagram’da koronavirüs pandemisinin birinci yılı sebebiyle pozitiflik mesajı göndermek için iki erkeğin tutkulu bir öpücüğü paylaştığı dokunaklı bir video yayınladı. 

Video, salgından önceki hayatın görüntüleriyle başlıyor ve insanlar arkadaşları, aileleri ve sevdikleriyle vakit geçirmekten keyif alıyor.

Güçlü görüntüler arasında, iki erkeğin şefkatli bir öpücüğü paylaştığı kısa bir klip var- ancak coşkulu sahneler ekranlar aracılığıyla sevdikleriyle konuşan ve yüz maskeleri takan insanlarla değiştirildiği için videonun tonu aniden değişiyor. 

 

Bununla birlikte, video ilerledikçe, yürek burkan görüntülerin yerini COVID-19’a karşı aşılanan insanların fotoğrafları alıyor ve bu da gelecek için umut veriyor. 

Joe Biden bir sesle şunları söylüyor:

“Ülke çok şey yaşadı. Bu tünelin sonundaki ışık güneş ışığıdır. Bu gerçek. Üstesinden gelemediğimiz ve üstesinden geldiğimiz için daha güçlü olamadığımız şimdiye kadar karşılaştığımız tek bir kriz yok.” 

Güçlü video şu mesajla bitiyor:

“Daha güçlü olacağız.”

Video, koronavirüs salgınının başlamasından bu yana bir yıl geçmesi sebebiyle 12 Mart Cuma günü Joe Biden’ın resmi Instagram hesabında paylaşıldı. 

Amerika Birleşik Devletleri başkanının öpüşen iki erkeği içeren bir video yayınladığını görmek gerçekten çok anlamlı. 

“Geçen yıl bizi hayal edilemeyecek şekillerde sınadı, ancak tünelin sonunda ışık var. Daha güçlü olacağız” diye yazdı başkan. 

Joe Biden, videoya öpüşen iki erkeğin bir görüntüsünü dahil ettiği için LGBTİ+lardan övgü aldı.

Bir Instagram kullanıcısı,

“Amerika Birleşik Devletleri başkanının öpüşen iki erkeği içeren bir video yayınladığını görmek gerçekten çok anlamlı; Kısa bir an için bile olsa,” diye yazdı. 

Başka bir kullanıcıysa,

“Evet, yıllar içinde büyük adımlar atıldı, ancak bir eşcinsel erkek olarak, bu son dört yıl kendi topluluğum ve diğer çeşitli topluluklar üzerinde çok sayıda büyük sorunlar yaşandı. Bu yüzden teşekkür ederim, cidden çok şey ifade ediyor.” diye ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.