İzleyin: Justin Timberlake Yeni Filminde LGBTİ+ Bir Çocuk Yetiştiren Baba Rolünde Olacak

 İzleyin: Justin Timberlake Yeni Filminde LGBTİ+ Bir Çocuk Yetiştiren Baba Rolünde Olacak
Digiqole ad

Duygusal yeni drama önümüzdeki ay Apple TV+’da yayınlanacak.

Justin Timberlake, güçlü bir yeni rolle önümüzdeki ay beyaz perdeye dönüşünü kutlayacak.

Yeni drama filmi- 29 Ocak 2021’de Apple TV+’da gösterime girecek- Timberlake’i hapisten çıktıktan sonra hayatını yeniden inşa etmeye çalışan eski mahkum Eddie Palmer rolünde izleyeceğiz. Palmer, annesi tarafından terk edilmiş olan cinsiyetsiz Sam’le beklenmedik bir arkadaşlık kurmaya çalışacak. 

Duygusal ilk fragman, Palmer evlat edindiği oğlunun oyuncak bebeklerine, elbiselerine ve hayali çay partilerine olan sevgisini anlamayı öğrenirken, hem kendi önyargılarını hem de yerel halkın önyargılarını savuştururken ikilinin güçlü bağlarını gösteriyor.

Palmer, Sam’e bir prenses çizgi filmini izlerken, “Bu dünyada olabileceğiniz ve yapamayacağınız şeyler var,” diyor. “O şovda kaç erkek çocuk görüyorsun?”

“Yok” diye cevaplıyor Sam, Palmer buna “Peki bu sana ne anlatıyor?”

Sam ona “Ben ilk olabilirim” diyor.

Yönetmen Fisher Stevens, People’a, Alisha Wainwright ve Juno Temple’ın da rol aldığı Palmer’ın “kabullenme, affetme ve aşk hakkında” bir film olduğunu söyledi.

Oscar ödüllü film yapımcısı,

“Normalde asla bir araya gelmeyen iki kişi, asla sahip olmadıkları aileyi bulmak için kendilerini tek bir çatı altında buluyor,” diye devam etti.

“Benim için hikaye çok kişisel bir akor taşıyor ve yeni oyuncu Ryder Allen ile birlikte bu güzel hikayeyi hayata geçiren Justin Timberlake ile çalıştığım için çok şanslıydım. “

Palmer, 29 Ocak 2021’de Apple TV+ ‘da yayınlanacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

54 Paylaşımlar
Paylaş54
Tweetle
Paylaş
Pin