İzleyin: Londra’da Gay Bara Giden Hakan Akkaya’ya Homofobik Yorumlar!

 İzleyin: Londra’da Gay Bara Giden Hakan Akkaya’ya Homofobik Yorumlar!
Digiqole ad

Beyaz TV’deki ‘Söylemezsem Olmaz’ programında yayınlanan ve ünlü modacı Hakan Akkaya’ya ait olduğu öne sürülen görüntüler, Ece Erken ve Bircan Bali’yi oldukça rahatsız etti. Programın Whatsapp ihbar hattına gelen görüntülerde, Akkaya’nın içeride çıplak erkeklerin de olduğu bir mekana girmeye çalıştığı görülüyor. Hakan Akkaya, cebindeki şeffaf poşetin içerisindeki beyaz maddeler yüzünden mekana alınmıyor. Akkaya, güvenlik görevlilerinden poşeti geri isteyince, ‘Polisi arayalım. Polisten alın’ yanıtını alıyor ve poşeti orada bırakarak mekandan ayrılıyor.

Hakan Akkaya’nın girmeye çalıştığı mekan Londra’da bulunan bir gay bar.

Konuyu daha fazla uzatmadan 12 dakikalık videoyu izlemenizi öneririz. Fakat bazı birkaç ek ile;

  • Asıl ‘SKANDAL’ olan şey; Bu görüntülerin, birinin cep telefonu ile çekilip ‘Söylemezsem Olmaz’ programına yollanılan görüntüler olmayıp, aslında mekanın güvenlik kayıtları olmasıdır. Ardından bunu yollayan ve yayınlayan herkesin suçlu olup, insanların özel hayatlarına izinsiz girmeleri ve Hakan Akkaya’yı homofobik sözler ile hedef göstermesidir. İşte bu gerçek bir SKANDAL’dır.
  • Ve Ece Erken, lütfen artık öğrenelim; cinsel tercih değil, cinsel yönelim olacak o. Yok şey çünkü; Hani kimse sabah kalkınca hemcinsiyle bir anda sevişmek istemiyor. Yani öyle sonradan olabilecek, bir eklenti değil eşcinsellik.

https://www.youtube.com/watch?v=Lb1fDEivfFU

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin