İzleyin: Madonna’dan LGBT Topluluğuna Çok Özel Mesaj!

 İzleyin: Madonna’dan LGBT Topluluğuna Çok Özel Mesaj!
Digiqole ad

2018 yılında, LGBT’lere kucak açmak ve sevgi göstermek pop yıldızı olmanın adeta gerekliliği haline gelmiş olmasına rağmen, Madonna, New York Onur için yapmış olduğu paylaşımla bize neden farklı olduğunu gösterdi.

26 Haziran günü New York şehri 49. geleneksek LGBT Onur yürüyüşünü gerçekleştirirken, Pop’un Kraliçesi Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile hayatına ve kariyerine yön veren LGBT’lere duyduğu vefayı gösterdi.

LGBT hakları hakkında konuşmak günümüzdeki kadar popüler değilken dahi konu hakkında tutkulu ve cesur bir isim olan Madge, Demi Lovato’nun ‘Solo’sunu söylediği bir videoyu paylaştı ve zorluklara karşı ‘dik durmayı’ öğreten LGBT’ler için ‘eğildiğini’ belirtti.

Portekiz’de sonraki şarkısı için çalışmalarını sürdüren 59 yaşındaki yıldız: “Lizbon’dan kucak dolusu sevgiler! NY’daki cesur LGBT topluluğunu özledim!!”

“Her ay Onur ayı! Bu kraliçe, bana nasıl dans edeceğimi, nasıl giyineceğimi, nasıl dik duracağımı, umutsuzluğa kapılmamayı, kendimi olduğum gibi kabul etmeyi öğreten her gay erkek için saygıyla eğiliyor! #gratitude #pride”

Bu yıl New York’taki etkinliğin teması: ‘Farklı Bir Şekilde Farklı’ idi.

Organizatörler bu temayı belirlerken Trump’ın azınlıklar konusundaki tutumundan etkilendiklerini belirtmişti.

Etkinliğe Madonna dışında destek veren isimlerin arasında Lady gaga ve Kylie Minogue da bulunuyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin