fbpx   .  

İzleyin: Madonna’nın Yeni Klibi Tepki Topladı!

Madonna, yeni klibindeki görüntüler nedeniyle eleştirilerin odağı oldu.

Birkaç sene önce gay bir gece kulübü olan Pulse, korkunç bir silahlı saldırıya uğramıştı ve bir sürü masum insan hayatını kaybetmişti. Madonna’nın “God Control” klibinde, gay / kuir bir gece kulübü olduğu düşünülen bir yere silahlı bir saldırı görüntüleri yer alıyor – ve bazıları bundan hiç hoşnut değil.

Klibin başında aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

 

“Görmek üzere olduğunuz görüntüler oldukça rahatsız edici. Fakat bunlar gerçek, her gün oluyor ve artık sona ermesi gerek.”

Madonna, klipte yer alan saldırı görüntülerinin ABD’deki silahlanmaya dikkat çekmek için kullanıldığını belirtirken, Orlando saldırısını yaşayanlar ise Madonna’yı, saldırıyı istismar etmek ve insanları travmatize etmekle suçluyor.

Madonna: “ABD’deki silahlanma kontrolden çıkmış durumda ve yetkililerin bu konu hakkında birşeyler yapması gerekiyor.”

Saldırıdan kurtulan isimlerden Brandon Wolf: “Bu anın ta kendisini yaşamış birisi olarak aynı görüntüleri tekrar görmek travmatik bir deneyim.”

“Yalnız değilim, benim gibi başkaları da var ve böyle bir durumla karşılaşmış kişileri nasıl düşünmezler anlayamıyorum.”

Saldırının arkasındaki isim Noor Salman, 2018’de sonuçlanan davasında suçsuz bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.