fbpx   .  

İzleyin: Madonna’yı Anlatan Yeni Filmden İlk Fragman

Pop yıldızı Madonna’nın müzikteki ilk yıllarını anlatan, belgesel tadındaki dramanın bu yıl yayınlanması bekleniyor.

Yönetmenliğini Guy Guido’nun yaptığı, “Madonna and the Breakfast Club”da, Madonna’nın Breakfast Club’da baterist olduğu zamanlar anlatılıyor. Breakfast Club, Madonna ile eski sevgilisi Dan Gilroy’un kurduğu bir gruptu. 

Filmde grubun elektro gitaristi ve aynı zamanda Gilroy’un kardeşi olan Ed ve bas gitarist Angie Smit ile yapılan röportajlar da yer alıyor. Film, Gilroy’un bugüne kadar sakladığı videolar, kasetler ve aşk mektupları üzerine kurgulandı.

 

Filmde genç Madonna olarak Jamie Auld göze çarpıyor.

Madonna’nın filmi destekleyip desteklemediği hala bilinmese de, Blonde Ambition’a karşı tutunduğu tavır düşünüldüğünde pek ihtimal dahilinde gözükmüyor. Madonna’nın hayatını anlatan bir başka film olan Blonde Ambition, 2016’da Hollywood’un “Filme dönüşmemiş en iyi senaryo” ödülüne layık görülmüştü.

“Kimse gördüklerimi ve bildiklerimi bilmiyor. Hikayemi sadece ben anlatabilirim. Buna benden başka yeltenen her kimse, ya şarlatandır ya da aptal.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.