fbpx   .  

İzleyin: My Policeman’ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Film 21 Ekim’de gösterime girecek, Prime Video’da ise 4 Kasım’da yayında olacak.

Harry Styles’ın başrolde olduğu gay bir aşk ilişkisini konu alan yaklaşan drama My Policeman’in yeni fragmanı çıktı,  görüntüler oldukça dramatik görünüyor.

 

1950’lerde Brighton’da geçen filmde Harry, polis memuru Tom Burgess’i oynuyor. The Crown’dan Emma Corrin, bir öğretmen olan Marion Taylor’ı canlandırırken, David Dawson, Tom’un ilişkisi olduğu müze küratörü Patrick Hazlewoodas’ı oynuyor.

 

Tom ve Patrick, ilk olarak İngiliz ressam J. M. W. Turner’ın bir tablosuna hayranlıkla bakarken, Patrick Tom’a dönerek “Nasıl hissettiriyor?” diye sorar.

Seslendirmede Tom’un sevginin gücünü yansıttığını duyabilirsiniz: “Dalgaları hissedebiliyorsun, ne kadar güçlü olduklarını biliyorsun. Sert sörfte yüzmek gibi.”

Patrick şöyle diyor: “Seni ezebileceklerini ya da altına alabileceklerini hissediyorsun. Sadece seni ele geçirmesine izin vermelisin.”

Daha sonra, tutkulu bir kucaklaşma için hareket ettikleri görülüyor.

Filmde, Linus Roache’un Tom’u, Gina McKee’nin Marion’u ve Rupert Everett’in Patrick’i oynadığı 1990’lara bir flash-forward (ileriye doğru yapılan zaman yolculuğu) yer alacak.

Bugün Amazon Studios, filmin afişini de ilk kez yayınladı.

My Policeman, Bethan Roberts’ın kitabına dayanıyor ve Michael Grandage tarafından yönetiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.