fbpx   .  

İzleyin: Rihanna Yeni Ruj Koleksiyonunu LGBTİ+ İsimleriyle Tanıttı

Sakın Rihanna’nın dünyaya yeni bir çocuk getirmeye hazırlandığı için işlerini aksatacağını düşünmeyin.

Bahsettiğimiz işler tabiki yeni bir albüm değil, ünlü sanatçının markası Fenty Beauty. Marka bu hafta çıkardığı “Icon” isimli yeni iddialı ruj koleksiyonu için içerisinde LGBTİ+ bireylerin de bulunduğu bir reklam filmi çekti.

Yaklaşık otuz saniyelik klipte farklı ırk ve cinsiyetten modeller kırmızı ve nude tonlardan oluşan yeni ruj koleksiyonunu tanıtırken Rihanna da bizi şaşırtmayarak iddialı bir kırmızı rujla klipte göründü.

 

Klipteki kuir modeller arasında özellikle 2020’de gelmiş geçmiş en büyük trans yürüyüşünü organize eden drag queen West Dakota ve lezbiyen şarkıcı ve söz yazarı Asiahn dikkatlerden kaçmıyor.

Rihanna Elle’ye şu açıklamayı yaptı,

 

“Konu güzellik olduğunda taşıyabileceğiniz en seksi ve güçlendirici şey kırmızı rujdur. Kırmızı ruj sürmek özgüvenli olduğunuzu gösterir. Herkesin kullanabileceği bir şey olmasına ve tek bir sürme hareketiyle kişiye seksilik ve güç katmasına bayılıyorum.”

Bu Rihanna’nın tanıtımlarında LGBTİ+ bireyleri ilk kullanışı değil. Yakın bir örnek vermek gerekirse ünlü sanatçı çıkardığı son Savage X Fenty iç çamaşırı koleksiyonunda erkekler için de seksi parçalar üretmişti.

Rihanna’nın takipçiler şu an yeni bebek haberine odaklanmış durumda olsalar da yeni ruj koleksiyonu da oldukça ilgi görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.