fbpx   .  

İzleyin: Sam Smith, ‘Ben Bir Ya***k Canavarıyım’ !

Sam Smith, tertemiz imajını bir kenara atma yolunda bir adım daha atarak, bazı hayranlarının kızarmasına sebep olacak bir açıklama yaptı.

Salı günü, ‘Watch What Happens Live’a katılan Smith’e, ‘Gerçek Ev Kadınları’na katılsaydı sloganının ne olacağı soruldu. Kendisi de sıkı bir ‘Real Housewives’ hayranı olan 25 yaşında şarkıcı da sloganının ‘Ben bir yarrak canavarıyım’ olacağını söyledi.

Sunucu Andy Cohen bir açıklama için bastırınca da Smith, ne anlaşılıyorsa onu söylemek istediğini söyledi:  ‘işte, yani, hep yarrak avlıyorum.’ dedi.

 

 

Görünüşe göre, bu açıklama o gün Smith’in yaptığı tek arsız açıklama değildi. ‘Pas Geç’ oyunu sırasında şarkıcı, Kardashian’ın geçen günlerde Instagram’dan tekrar ateşlediği, Kim Kardashian-Taylor Swift kavgası hakkında da görüş bildirdi.

“Taylor Swift’i o kadar da iyi tanımıyorum. Tanıştığımız söylendi, evet ama o kadar da iyi tanımıyorum. Beş kere ayak üstü tanıştık. Kim’i Taylor’ı tanıdığımdan daha iyi tanıyorum, o yüzden, evet.”

Şarkıcı yine de kendini #TeamKim destekçisi olarak tanıtsa da nerede durduğunu bilmek için detaylara hakim olmayı tercih ettiğini söyledi.

Karamsar şarkıları aksini söylese de Smith, bugünlerde çok eğleniyor gibi görünüyor. The Sunday Times’a verdiği bir röportajda şarkıcı, ‘Gardırobumda bir parça bile erkek kıyafeti olmadığı zamanlar oldu.’ dedi.

Görünüşe göre, şöhret Smith’i çok da değiştirmemiş.

“Topuklu ayakkabıları çok severim, evde bir sürü topuklu ayakkabım var.”

Ride or Die

Sam Smith (@samsmithworld)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.