İzleyin: Shawn Mendes Neredeyse Love, Simon’ın Başrolü İçin Seçmelere Katılacağını Açıkladı

 İzleyin: Shawn Mendes Neredeyse Love, Simon’ın Başrolü İçin Seçmelere Katılacağını Açıkladı
Digiqole ad

Love, Simon’ı gören herkes Nick Robinson’ın sınıf arkadaşları tarafından eşcinsel olduğunu açık etmekle tehdit edilmesiyle hayatı alt üst olan 17 yaşındaki Simon Spier’i canlandırırken harika bir iş çıkardığını söyleyecektir. Ancak 22 yaşındaki Jurassic World yıldızı, rolü kendi rolü yaparken, Shawn Mendes’in programı farklı olsaydı çok farklı bir  durumla karşı karşıya kalacağımız ortaya çıktı.

19 yaşındaki Kanadalı şarkıcı, Becky Albertalli’nin çok satan kitabından uyarlanan Greg Berlanti’nin eşcinsel genç dramasının baş rolü için seçmelere katılmak üzere olduğunu ama zamanlamanın uymadığını açıkladı.

Shawn filmi izlediğinin ertesi günü sürpriz açıklamayı bir radyo röportajında yaptı.

“Evet, rol için seçmelere katılmayı çok isterdim. Ne yazık ki zamanlama tutmadı ama gerçekten harika olurdu.”

Perşembe günü yeni single’ı ‘In My Blood’ı yayınlayan Mendes, Robinson’ın performansını övdü ve aktörün harika bir iş çıkardığını söyledi.

“Dün gece izlerken Nick’in muhteşem bir iş çıkardığını ve filmin harika olduğunu gördüm. Ancak iki dakikada bir çıldırıyor ve telefonuma bakıyordum çünkü ‘In My Blood’ çıkıyordu.”

“Sinemaya gitmenin rahatlatıcı bir şey olduğunu sanardım. Tam tersi oldu!”

Shawn, Love, Simon’da oynama fırsatını kaçırsa da yakın gelecekte Ivan Reitman’ın müzikal filmi Summer of Love ile beyaz sahnelerde boy gösterecek.
 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin