fbpx   .  

İzleyin: The L Word’un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The L Word: Generation Q’nun ikinci sezonunun ilk fragmanı çıktı.

Fragman pek çok farklı hikayeden kısa görüntüler barındırıyor ve hepsi çok heyecanlı!

 

İlk sorumuz Dani, Finley ve Sophie arasında ne olacak? İlk sezon, Dani’nin Sophie’den onunla kaçmasını istemesiyle sona erdi, Sophie evet dedi ve ardından Sophie Finley ile takıldı. Son sahnede Sophie her iki kadının da bulunduğu havaalanından koşarak geçiyordu ve şimdi, 6 Ağustos’ta nihayet kimi seçtiğini göreceğiz.

Ayrıca Los Angeles belediye başkanlığı seçimini kaybeden ve geçen sezonu bekar bitiren, eski eşi ve kızının annesi Tina’nın yeniden evleneceğini öğrenen Bette’ye de bolca odaklanılıyor.

İşin Micah tarafında, Leo Sheng’in karakteri deniyor! Micah, arkadaşı Dani’ye, “Sana bir şey söylemeliyim ama çıldırmamalısın,” diyor. “Bir kadınla yattım.” İşte bu Micah!! Çıktığı adamın geçen sezon evli olduğunu öğrendikten sonra, Micah nerede bulursa bulsun biraz mutluluğu hak ediyor!

Tabii ki Shane, klasik Shane hareketlerine, başka bir kadının karısıyla yatmaya, herkesle flört etmeye ve insanların ona aşık olmasını sağlarken, lezbiyen barını Tess (Jamie Clayton) ile birlikte işletmeye de devam ediyor.

Ayrıca Angie, Bette ve Tina’nın genç kızı ile trans aktris Sophie Giannamore tarafından oynanan geçen sezondan “yakın arkadaşı” Jordi arasında son derece tatlı anlar yaşanıyor gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.