fbpx   .  

İzleyin: Ünlü Prezervatif Markasından Seksi Kuir Reklam

Matt Lambert’in yönetmenliğini Rina Yang’ınsa sinematografisini üstlendiği filmde dizleri, ayak parmakları ve diğer uzuvları birbiriyle iç içe geçmiş çiftler yer alıyor. Kampanya başlığıysa “Zevk sonsuz bir keşiftir.”

Lambert bir yayınında “Yıllar boyunca yaptığım çalışmaların çoğu, kuir yakınlık, aşk ve seksin gerçek temsillerine odaklandı” dedi. “Bu dünyaları ve sayısız samimiyet / seks sahnesini yönetme deneyimini ana akım bir ticari alana getirebilmek çok heyecan vericiydi.” Ona göre, oyuncu kadrosu, bir SKYN kampanyasının şimdiye kadarki “en het-cis olmayan” kadrosu.

Spotta yer alan çiftler, gerçek hayattan çiftler.

 

SKYN yaptığı açıklamada, “Dışarıya dokunmaktan kaçınmamız gereken bir dünyada, içeride sıkışıp kalmak bize samimiyet dokunuşunu her zamankinden daha fazla keşfetme fırsatı veriyor” dedi.

“Uzaklara seyahat edemediğimiz bir zamanda, zevk yoluyla keşfetme olanakları sınırsız – parmaklarımızın ucunda yepyeni bir dünya.”

Lambert, geniş çapta yayınlanacak videonun yanı sıra, mutlaka izlenmesi gereken bir yönetmen kurgusu da yayınladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.