İzleyin: Yeni Eşcinsel Draması ‘Monsoon’un İlk Fragmanı Yayınlandı

 İzleyin: Yeni Eşcinsel Draması ‘Monsoon’un İlk Fragmanı Yayınlandı
Digiqole ad

‘Crazy Rich Asians’ filminin yıldızı Henry Golding’in, Hong Khaou tarafından yönetilen Monsoon filminde aşkı arayışını izleyeceğiz.

İngiliz oyuncu Henry Golding, Crazy Rich Asians veya Last Christmas gibi filmlerdeki rolleriyle gönlünüzü alamadıysa, Monsoon’daki rolüyle gönlünüzü alacak gibi görünüyor.

2014 yılında vizyona giren Lilting filminin yönetmeni Hong Khaou tarafından yazılıp yönetilen Monsoon, Golding’in canlandırdığı 33 yaşındaki Kit karakterini konu alıyor. Vietnam doğumlu bir İngiliz olan Kit, bir seyahatinde aşkı buluyor.

İlk fragmanı yayınlanan filmin açıklamasında şöyle yazıyor:

“Monsoon, geçmişin günümüzde ağırlığını hissettirdiği bir yerde kimlik mücadelesi üzerine zengin ve dokunaklı bir yansımadır.Daha altı yaşındayken ailesinin Vietnam-Amerika savaşının ardından ülkesinden kaçmasından sonra Kit, ilk kez Ho Chi Minh şehrine geri döner. Artık aşina olmadığı bir yerde kendisini anlamaya çalışırken dostluk, sevgi ve mutluluğu ona getirebilecek ülke çapında kişisel bir yolculuğa çıkar.”

Film endüstrisi koronavirüs salgınıyla mücadele etmeye devam ederken Monsoon’un ne zaman vizyona gireceğine dair kesin bir tarih bulunmuyor. Ancak filmin çok geç vizyona girmemesini umut ediyoruz.

Monsoon’un fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin