James Corden’dan, Nick Jonas’a ‘Demek ki Hayaların Baya Sıcak..’

 James Corden’dan, Nick Jonas’a ‘Demek ki Hayaların Baya Sıcak..’
Digiqole ad

The Late Late Show With James Corden şovun bu hafta ki konukları Nick Jonas, Alan Cumming ve Modern Family dizisinin iflah olmaz oyuncusu Jesse Tyler Ferguson idi. Bu zamana kadar en eğlenceli programlarından birine imza atan Corden, ‘Uygunsuz Müzikaller’ özel bölümünde, Alan Cumming ve Tyler Ferguson eşliğinde ‘Breaking Bad’ ve ‘Stranger Things’ sahnelerini canlandırdı.

 

 
Programın en komik anları ise, ‘Bear Grylls The Ultimate Survival’ Programına konuk olan Jonas’ın anlattığı hikayeler oldu. Jonas, en İğrenç anlardan birisinin, işediği yerin hemen yanında ölü bir kuş bulduklarını, ve bu kuşun bozulmaması için pantolonunun içerisinde uzun saatler bekletip, daha sonra bu kuşu yediklerini söylemesi üzerine Corden, ‘Hayalarının ne kadar sıcak olduğunu buradan anlıyoruz’ diyerek herkesi kahkahalara boğdu.

 

 
Ayrıca yeni gösterime giren filmi ‘Goat’dan da bahseden Jonas, ‘Kardeşi için okulun erkek birliğine giren bir ağabeyi canlandırıyorum, benim için oldukça farklı bir deneyimdi, bu film oldukça çarpıcı’ dedi.

52884ab112681046_16590_goat_still1_benschnetzer_nickjonas__byethanpalmer-xxxlarge_2x

Öneriler

1 Comment

    Avatar
  • onun hayalarından öperim <3 <3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin