fbpx   .  

Jamie Dornan Sado-Mazo Seks İle İlgilenmiyor

Jamie Dornan, GQ Avustralya’nın şubat sayısının kapak yıldızı oldu.

rs_817x1024-170116150641-634.Jamie-Dornan-GQ.kg.011617

 

Doğal olarak konu, 14 şubat’ta gösterime girecek olan Karanlığın 50 Tonu’ydu. Röportaj sırasında 34 yaşındaki oyuncu, Christian Grey ile alakası olmadığını, (S&M) sado-mazo seks ile ilgilenmediğini, ve asla Grey’e benzemediğini söyledi. Ayrıca ilk filmin aldığı sert eleştiriler hakkında da konuştu.

 

jamie-dornan-photoshoot

‘Her zaman açık fikirli ve liberalim, kimsenin cinsel tercihine karışmam. İnsanların fikirleri kendilerine aittir. Kendinizi cinsel olarak memnun etmek için bir milyon tane farklı yol var.’

jamie-dornan-aus-gq

Christian Grey Hakkında;

“Kesinlikle zaman geçireceğim türden biri değil. Kendimi onunla bir barda otururken bile hayal edemiyorum. Arkadaşlarımı seçmek söz konusu olduğunda, benim seçimim asla Grey olmazdı.’

İlk Filme Gelen Eleştiriler Hakkında;

dakota-johnson-jamie-dornan-paris-match-photoshoot-january-2017-1

İnsanların film hakkında çok sayıda fikrinin olacağını hep biliyordum. 100 milyon taraftar olduğu kadar, konunun içine giremeyen ve bu konuda sesli düşünen çok sayıda insan var.

Kariyeri Hakkında;

jamie-dornan-fashion-spread

Aslında kariyerim 29 ve 30 yaşımdayken yükselişe geçti. Bunun 20 yaşımdayken gerçekleşmediğine seviniyorum, çünkü o yaşta kendimi nasıl sakin tutabilirdim bilemiyorum. Yirmili yaşlarımdayken asla kaybolmadım, ama hep eğleniyordum ve çok eğlendim. Fakat hepsi çok erken gelmiş olsaydı…. Otuzlu yaşlarınızdayken kendinizi çok daha fazla kontrol altına alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.