Japonya’da Seks Robotlarının Hizmet Verdiği Genelev Açıldı

 Japonya’da Seks Robotlarının Hizmet Verdiği Genelev Açıldı
Digiqole ad

Japonya’nın Nagoya kentinde seks robotlarının hizmet verdiği bir genelev açıldı.

LumiDolls’un, Barselona, Turin ve Moskova’da da şubeleri bulunuyor. İşletmede hizmet veren robotların dört farklı tipte olduğu belirtiliyor.

LumiDolls’un patronu Sergi Prieto, işletmesini “İnsanların en çılgın fantezilerini deneyebileceği bir yer” olarak tanımlıyor.

Yeni açılan genelevde bir seks robotu ile bir saat geçirmenin bedeli ise 116,50 dolar. Modeline bağlı olarak değişiklik gösterse de, seks robotlarının ortalama maliyetinin 1,500 dolar olduğu belirtiliyor.

Biseksüel Grup Seks İsteyen Erkeklerin Sayısında Artış

Robotların büyük bölümü kadın olsa da, erkek modeller de bulunuyor. Prieto, biseksüel grup seks isteyen erkeklerin sayısında artış olduğunu belirtiyor.

“Aynı anda hem erkek hem de kadın robotlarla birlikte olmak isteyen müşterilerimizin sayısında bir artış var. Biseksüel ya da heteroseksüel – birileri anal seksi deneyimlemek istiyor.”

“Bunun giderek yaygınlaşacağını düşünüyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni modellerin de üstünde çalışıyoruz.”

“Şimdilik kullandığımız seks robotlarında ‘ekstra’ sayılabilecek özellikler bulunmuyor. Piyasada yapay zekayla güçlendirilmiş ya da mimik yapabilen robotlar bulunuyor.”

İşletme Japonya’da büyük rağbet görüyor olsa da, bazı uzmanlar bunun doğum oranını düşüreceğinden endişe ediyor. LumiDolls’un Barselona şubesi ise seks işçileri tarafından ‘işlerini ellerinden aldıkları için’ protesto edilmişti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

121 Paylaşımlar
Paylaş121
Tweetle
Paylaş
Pin