Popnografi

Jason Statham, Film Setindeki Homofobik Sözleri İçin Özür Diledi

GMag
Yazar: GMag

Görünüşe göre, aktör, beş yıl önce kendi film setlerinden birinde homofobik sözler kullandığı iddialarından sonra potansiyel olarak zararlı bir durumun önüne geçmeye çalışıyor.

“Duruma yakın” bir kaynak olan Blast’a göre, Statham ve yapımcı ortağı Steve Casman, 2015 yapımı film Wild Card’ın çekimlerinde çok ateşli bir tartışmaya girdi. Tartışma sırasında, Statham’ın tekrar tekrar “ibne” kelimesinin kullandığı iddia edildi.

Bu açıkça kabul edilemez bir şey.  Daha kafa karıştırıcı olan şey ise, 50 yaşındaki aktörün iddialara verdiği yanıt oldu. Statham, durumu düzeltmek için Facebook’ta bir paylaşım yaptı.

“Biri, beş yıl önce film setimde, yapım ortağımla yaptığım bir konuşma sırasında LGBT topluluğuna saldırgan sözler kullandığım bir kasetimin olduğunu iddia etti. Kaydı hiç duymadım ve kayıtları duyma isteğim çok kez reddedildi. Bu rahatsız edici yorumlardan hiçbirini yaptığımı hatırlamıyorum. Bu sözleri söylediysem bunlar yanlıştı ve derinden özür dilerim. Beni tanıyan herkes, LGBT topluluğu hakkında ne hissettiğimi biliyor. Geçmişte söylenenleri tamir edemesem de, bundan öğrenebilir ve gelecekte daha iyisini yapabilirim.”

Yorum Yaz

0 Paylaşımlar
+1
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin