fbpx   .  

Jennifer Lopez Kendisini Trans bir Kadınla Aldatan Sevgilisi Hakkında Konuştu

Jennifer Lopez eski sevgilisi Casper Smart hakkında ilk kez konuştu Jennifer Lopez kendisini iki transseksüelle aldatan eski sevgilisinin ardından ilk kez konuştu. Şarkıcı, “Aldatıldığım için kendimi yetersiz hissediyorum” dedi. 5 Mart 2015 Aldatıldığım için kendimi yetersiz hissediyorum

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, kendisini iki transseksüelle aldatan dansçı sevgilisi Casper Smart ile ilişkisini bitirmişti. Konu hakkında bugüne kadar hiç konuşmayan yıldız, İngiliz Loaded Dergisi’ne ilk kez açıklama yaptı. Lopez ilişkilerinde her zaman aldatıldığını belirterek şunları söyledi:

Bana sadık kalınmayan ilişkiler yaşadım. O zaman insan kendisini sanki yanlış bir şey yapmış gibi, kendisinde bir hata varmış gibi, hatta yetersiz hissediyor. Bu sadece kadınlara özgü bir his değil. Erkekler de aldatılınca eminim böyle hissediyordur. Boşandıktan sonra kendimi geliştirdim ve bazı şeylerin farkına vardım. Bunları da insanlarla paylaştım. Hayat zor ve bazen kötü şeyler olabiliyor. Ama ayağa kalkıp dans etmeye devam etmek zorundasın! Hayatın her döneminde depresyona yenik düşebilirsiniz. İsterseniz gittikçe iyi olursunuz isterseniz kötü! Bu tamamen size kalmış.”

 

Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.