Justin Bieber 5 Milyon Dolarlık Cumhuriyetçi Parti Konserini Reddetti

 Justin Bieber 5 Milyon Dolarlık Cumhuriyetçi Parti Konserini Reddetti
Digiqole ad

Justin Bieber’a Cleveland Cumhuriyetçi Ulusal Kongre sırasında bir konser vermesi icin tamı tamına 5milyon dolar sunuldu.

Kanada doğumlu pop starın ajansına ve dedikodu sitelerine göre anlaşma kağıt üzerinde hoş görünüyordu; nakit para, karşılanan masraflar ve Cumhuriyetçi partiyi destekleme zorunluluğunun olmaması…

Fakat Parti daha sonradan işleri değiştirdi, mesaj şöyle:

“Sözleşmeye göre 5 milyon dolar CP (Cumhuriyetçi Parti) bağışçıları tarafından karşılanıyor. Bağışçılar şunu bilmenizi ister ki Justin Trump ya da CP hakkında aşağılayıcı hiçbir şey söyleyemez.”

Ancak denetim orada sona ermedi. Hillary Clinton’ı destekleyen ve Justin Bieber’ın menajerliğini yapan Scooter Braun, şovun arka planında “Black Lives Matter” yazısının 45 dakika boyunca durmasını istedi. Parti buna da karşı çıktı ve yerine “All Lives Matter” yazılmasını istedi

Sonunda Braun dayanamadı ve eğer %100 politik olan bu konseri verirse işinden ayrılacağını Bieber’a iletti. Kongrenin yüklenicisi Bieber’ı ikna etmek için LeBron James’in Cleveland’da CP’yi ‘Politik bir amaç gütmeden’ karşılayacağını söyledi.

Kanadalı şarkıcı, James’e ulaştığında LeBron’un böyle bir planının olmadığını öğrendi. Hatta ünlü basketbolcu şovu yapmaması için Bieber’la konuştu.
Sonunda, Bieber bu teklifi reddetti. Kanadalı şarkıcı, ABD başkanlık seçimlerinde herhangi bir alakası olmamakla birlikte, o kentte son konserinde Orlando saldırısı kurbanları için destek gösterisi yaptı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin