Popnografi

Justin Bieber Gay Barda Öpüşürken Görüldü

GMag
Yazar: GMag

İtalya’da beraber başbaşa zaman geçirdikten sonra Justin Bieber ve Hailey Baldwin Zürih’te çok lüks bir otel olan Dolder Hotel’de kalmak için İsviçre’ye geldi.

Tatlı çift son Avrupa turlarında kendilerini biraz izole etmiş de olsa, 24 yaşındaki Justin ve 21 yaşındaki Hailey, yerel bir gay klübü olan The Cranberry Bar’da görüntülendi.

O akşam barda olan biri şöyle konuştu:

“10 dakikadır bardaydım ve sonra içeri 4 adam girdi ve etrafa bakmaya başladı. İlk önce kim olduklarını anlmadım ama sonra farkettim ki Justin’in korumalarıydı. Justin ve sevgilisi iki bira söylediler ve sonra öpüşmeye başladılar. Kimse Justin’i tanımadı o yüzden rahatsız edilmediler. Gay barda böyle hetero şeyler görmek çok da normal değildir. Elele tutuşup birbirlerini öptüler. 40 dakika kadar kaldılar, korumaları da yağmurda dışarıda bekliyordu ve ara ara pencereden içeri bakıyorlardı.

Justin ve sevgilisi gerçekten birbirlerine sırılsıklam aşık görünüyorlardı. Rol yapmadıkları belliydi. Hailey sürekli gülümsüyor ve Justin’e oldukça yakın davranıyordu. Justin de tamamen aşık gibi görünüyordu. Bunca zaman sonra aşkı bulmuş olması gerçekten harika.”

View this post on Instagram

absolute best friend.

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Yorum Yaz

46 Paylaşımlar
+1
Paylaş46
Tweetle
Paylaş
Pin