fbpx   .  

Justin Bieber, Jaden Smith’in Erkek Arkadaşı Olduğunu İddia Etti!

Justin Bieber son günlerde Jaden Smith ile Instagram’da flörtleşti ve hatta ABD’li oyuncunun erkek arkadaşı olduğunu iddia etti!

Jaden Smith’in mikrofon ile poz verdiği bir fotoğrafa Bieber yorum olarak “Erkek arkadaşın olduğumu sanıyordum.” yazdı. Smith’ten gelen “Öyle olduğunu biliyorsun” cevabı ise ortalığı karıştırdı. 

 

Hayranlar bu diyaloga “Hayır benim erkek arkadaşımsın 💔“, “Dünyanın en iyi çifti”, “Biseksüel olduğunuzu biliyordum” gibi tepkiler gösterdi. 

 

Jaden Smith de geçtiğimiz günlerde rapçi Tyler, The Creator’un erkek arkadaşı olduğunu iddia etmişti. 

20 yaşındaki Karate Kid yıldızı, 12 Kasım’da yer aldığı Flog Gnaw Carnival müzik festivalinde mikrofonu eline alıp seyirciye aşağıdaki cümleleri sarfetmişti:

“Size bir şey söylemek istiyorum. Tyler söylemek istemiyor fakat o benim erkek arkadaşım ve tüm hayatım boyunca öyleydi! Gerçek bu!”

Smith konserden sonra Tyler’ı etiketlediği bir tweet atmış ve “Evet Tyler, herkese söyledim artık inkar edemezsin.” yazmıştı. Tyler ise “Hahaha çılgınsın adamım.” cevabını vermişti. 

Hayranların bir kısmı bu iddiayı ciddiye alıp sevinirken bir kısmı ise şüpheyle yaklaştı. Hayranları şüpheye düşüren ise Smith’in ‘ilan-ı aşk’ anındaki gülmesi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.