fbpx   .  

Justin Trudeau’nun Oğlunun Pembe Elbisesi

Kanada başbakanı Justin Trudeau’nın oğlu Cadılar Bayramı için pembe bir elbise giydi.

Trudeau Süpermen kostümü tercih ederken, eşi Sophie ve kızı Ella-Grace, Wonder Woman oldular. Diğer oğlu Xavier ise kurtadam olmayı tercih etti.

Trudeau’nun üç yaşındaki oğlu Hadrien PAW Patrol isimli çizgi filmdeki en sevdiği karakter olan Skye gibi giyindi. Skye dişi bir cocker spaniel ve poodle kırması köpek.

 

PAW Patrol’ın internet sitesine göre Skye grubun ilk dişi üyesi.

 

Bir basın toplantısında Trudeau “Hadrien Skye olmak istedi. Bizim için hiç problem değil,” dedi.

Trudeau ailesi internette çok seviliyor. Twitter’da bir kullanıcı “Trudeau’nun oğlunun pembe elbise giymesine izin vermesi harika,” derken bir başkası “Trudeau’yu örnek alması gereken bir sürü anne baba var,’ dedi. Bir Facebook kullanıcısı da “Çoğu ebeveyn buna hayır derdi. Trudeau’ya helal olsun! Kostümler harika!’ yazdı.

Justin Trudeau’nun LGBT eşitliği mücadelesi

Trudeau LGBT eşitliği için mücadelesinde kararlı. Başbakan bu sene İrlandalı eşcinsel lider Leo Varadkar ile Montreal Onur Yürüyüşü’ndeydi. Ayrıca Toronto ve Halifax Onur Yürüyüşlerine de katıldı. Trudeau bu senenin başında artık lağvedilmiş eski yasalar yüzünden cezalandırılan Kanadalı LGBT bireylere resmi bir af çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.