fbpx   .  

Heteroseksüel Erkeklere Öneriler, Kadınların Gay Erkekleri Sevme Nedenleri

Kadınlar, gay erkekler ile çok iyi anlaşıyor. Bu su götürmez bir gerçek. Hatta Sex and the City dizisinde, bir kadının muhakkak kesin suretle bir gay arkadaşı olması kuralı var mesela. Belkide medyada abartıldığı kadar, gerçek hayatta bu kural o kadar da yaygın olmayabilir. Ama biraz doğruluk payı da var. Bizim gözlemlerimize göre ise kadınlar gay erkekleri seviyor.

Peki gay erkeklerini, kadınların gözünde değerli kılan özellikler neler?

Evet kadınları can kulağıyla dinliyorlar, giyim kuşamlarına ve temizliklerine özen gösteriyorlar ama asıl neden ne?

 

Moda
Çoğu gay erkek, modayı çok yakından takip eder ve stil sahibidir. Bir heteroseksüel erkeği giyim yönünden çoğu zaman sollamaktadır. Bu da kadınların gay erkekleri sevmelerinde ufakta olsa bir rol oynar.

giphy

Şimdi kendi kendinize sorun, kalabalık bir ortama girdiğinizde üzerinizdeki kıyafet yüzünden tüm gözleri üzerinize hiç çektiniz mi? eğer cevabınız hayır ise, dolabınızı tekrardan ele alıp biraz modayı takip etmenizde yarar var. Eğer bir kadın haftada 2 kez kıyafetinizi eleştiriyorsa, o dolabı yok etmenin tam zamanıdır.

 

Fiziksel görünüş

giphy-1
Görünüş çoğu insan için en önemli özelliklerden biri olma durumunu halen koruyor. Gay erkekler genelde fiziksel görünüşlerine ve kilolarına çok dikkat eder. Onlarla rekabet etmek için gerçekten sıkı çalışmanız gerekecek. En iyisi siz vakit kaybetmeden spor salonuna yazılın, onu yapamıyorsanız evde mutlaka çalışın.

 

Hassaslık

giphy-2
2008’de Ulusal Bilim Akademisi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, gay erkeklerle kadınlarının beyinlerinin benzer tarzda çalıştığı kanıtlandı. İki tarafta simetrik yapıda çalışır. Heteroseksüel erkeklerin ise asimetrik olarak çalışır. Bu sebepten dolayı gay erkekler, kadınları daha iyi anlayabilmekte ve dünyaya onlar gibi bakabilmektedirler.

Bu konuyu çözmek için karşınızdaki kadının gay arkadaşıyla hangi konuları paylaştığına ve konuştuklarına dikkat edin. Karşı tarafı anlamak için göstereceğiniz çabalar en azından sonuç verebilme olasılığına sahiptir. Beyinler farklı çalışıyor diye bir kadını anlayamayacağımız anlamına gelmemeli.

 

Sadakat

giphy-3
Kadınlar gay erkekleri niçin sever? çünkü gay arkadaşları, bir başka kadın için onları asla terketmez! bir erkek ise, bir kadını yüzlerce kez diğer bir kadın için terkedebilir! bu olayı çözmek için ufak hareketlerle başlayın. Mesela kız arkadaşınız ile beraberken, başka bir kıza bakmayın.

 

Eğlence

giphy-4
Gay arkadaşlar kadınlar için her zaman komik, yetenekli ve eğlencelidir. Herhangi bir ortama girdiklerinde dans edebilmeleri, kadınlarla seks hakkında konuşabilmeleri, kıvrak zekaları, espri anlayışları. Kadınların en sevdiği şeylerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.