fbpx   .  

Kaslı ve Sağlıklı

Güçlü kaslara sahip olmak birçok açıdan çok önemli ama şehir hayatı şartlarında biraz da zor. SuperSlow Zone, böyle düşünenler için tasarlanmış bir kas geliştirme yöntemi.

Dönem “Zaman kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim” dönemi olunca herşey bu motto etrafında şekilleniyor. En hızlı, en efektif, en kolay, en zahmetsiz olanı seçiyoruz. Amerikalı uzmanlar, işte tam bı beklentilerden ilham alıp SuperSlow Zone adında bir egzersiz yöntemi geliştirmiş. Tam olarak kas güçlendirmek için tasarlanan bu paket, haftada bir ya da iki kez, 20 dakikalık çalışmayla, 10 yılda kaybettiğiniz kas miktarını altı ayda geri kazanabilmeyi vaat ediyor. “Terlemeden, yorulmadan, hızlı, etkili bir şekilde daha güçlü kaslara sahip olabilirsiniz.” diyor.

1Nasıl işliyor?

 

Üç temel unsuru dikkate alan yöntem maksimum sayıda kas lifini yüksek yoğunlukta çalıştırıp, düşük kuvvet egzersizi yaptırarak kas gücünü artırıyor. Sağlık, giziksel durum, yaş, eklem açıklıkları ve hareket limitleri gibi kişisel özellikler dikkate alınarak kişiye özel bir program hazırlanıyor. Egzersizler vücuttaki tüm kasları çalıştırmak üzere tasarlanmış. Tüm kaslar en ince liflerine kadar çalıştığı için spor salonunda veya benzer antrenmanlarla elde edeceğiniz sonuçtan daha fazlasını elde etmek mümkün oluyor.

Ne işe yarıyor?

 

Duruş bozukluklarını düzelten, yaşlanmayı yavaşlatan, hatta yanlış spor ve beslenme alışkanlığı nedeniyle kaybedilen kasların geri kazanılmasını sağlıyor. Dolayısıyla daha güçlü bir vücut, daha fit bir görünüş yaratıyor. Bel, boyun, sırt ağrıları azalıyor. Eskisinden daha dinç hissediyorsunuz. Kasların güçlenmesi metabolizma hızını da artırıyor, bu sayede yağ yakımı hızlanıyor. Dayanıklılık ve vücut enerjisi artıyor.

Kimler tercih ediyor?

Yoğun iş ve yaşam temposunda egzersiz yapmaya vakit bulamayanlar. Egzersiz yapmaktan hoşlanmayan, ancak buna ihtiyacı olduğunu düşünenler. Hayatı boyunca egzersiz yapmamış olanlar. Kısa sürede etkili sonuca ulaşmak isteyenler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.