Keira Knightley Biseksüel Roman Yazarı Olacak!

 Keira Knightley Biseksüel Roman Yazarı Olacak!
Digiqole ad

Keira Knightley, dönem filmlerinin usta oyuncularından biri olarak sinemaseverleri yeni filmiyle heyecanlandırıyor. Carol filminin yapımcıları Number 9 Film ve Killer Film firmalarını yeniden birleştirecek olan yeni filmde Knightley’nin biseksüel roman yazarı Colettei oynayarak hayranlarını bu sefer 1900lerin Fransasına götürecek. Geçtiğimiz yıl vefat eden eski kocası ile senaryonun yardımcı yazarlığını da yapan Wash Westmoreland filmin yönetmenliğini yapacak.

Gigi ve Cheri romanlarıyla bilinen Sidonie-Gabrielle Colette, 1948de Nobel Edebiyat ödülüne aday olarak da gösterilmişti. Yazarlığa girişi, kocasının etkisi nedeniyle son derece sarsıntılı olmuştu. Kocası Willy, Colettein ilk eserlerini kendi adı ile yayınlamıştı. Hatta anlatılanlara göre, kocası Colettei saatlerce odaya kapatıp kaliteli bir yazın örneği üretene kadar çıkmasına izin vermezmiş. İlk eserleri, özellikle Claudine serisi, lezbiyen ilişkiler ve temalar barındırır ve yazarın kendisi de biseksüeldir.

Aşk ve Gurur, Kefaret ve Anna Karenina gibi filmleri ile zaten rollerinde zaman yolculuğuna alışkın olan Knightley’nin bu filmde de oldukça başarılı olacağı düşünülüyor. Arkasında Carol takımının da bulunmasıyla bu filmin oldukça heyecan verici bir başlangıç yaptığı su götürmez. Colette için geri sayım, heyecan ve beklenti ile devam ediyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin