Ken Doll Rodrigo Alves: ”Her Zaman Barbie Gibi Hissettim” Diyerek Transseksüel Olduğunu Açıkladı

 Ken Doll Rodrigo Alves: ”Her Zaman Barbie Gibi Hissettim” Diyerek Transseksüel Olduğunu Açıkladı
Digiqole ad

Plastik cerrahi aşığı ve Celebrity Big Brother yıldızı ‘İnsan Ken Doll’ Rodrigo Alves, “Kendimi her zaman bir Barbie gibi hissettim,” diyerek transseksüel olduğunu açıkladı.

Ken doll gibi görünmek için plastik cerrahi işlemlerine yarım milyon pound harcayan ve 2018’de Celebrity Big Brother’da yer alan Rodrigo Alves, geçtiğimiz senelerde yaptıklarıyla ünlü olmayı başardı.

Fakat 5 Ocak tarihinde The Mirror ile yaptığı röportajında, “Son birkaç yıldır ‘İnsan Ken Doll’ olarak bilinsem de kendimi her zaman Barbie gibi hissettim,” diyerek transsksüel bir kadın olduğunu açıkladı.

“Sonunda dünyaya kadın olduğumu itiraf etmek harika bir duygu. Artık kendim gibi hissedebiliyorum. Çekiciyim, güzelim ve kadınsıyım,” dedi.

“Yıllar boyunca bir erkek olarak yaşamaya çalıştım. Sahte six pack, kol kası falan yaptırdım ve kendime yalan söyledim. Ben bir kadınım ve her zaman kadınsı bir beyne sahip oldum. Şimdiyse bedenim beynime uyuyor.”

Alves, hem göğüs hem de genital bölgelerine ek olarak daha kadınsı bir yüze sahip olmak için yüzüne plastik cerrahi işlemleri yaptıracağını açıkladı. Ayrıca “Adem elmamı, sakallarımı aldıracağım ve çene yapımı değiştireceğim,” dedi. Alves, ‘sahte six pack’ini çoktan aldırdığını belirtti.

Alves, transseksüel olduğunu açıklamasının kendisi için zor bir süreç olduğunu ve bu sürecin çok fazla cesaret gerektirdiğini söyledi. Üç aydır ‘kapalı kapılar ardında bir kadın olarak yaşadığını’ ekledi.

“Transseksüelliğin getirdiklerini tamamıyla seviyorum fakat daha önceden insanlar benimle dalga geçti ve bana ‘ucube, değişik’ gibi lakaplar taktı. Bu yüzden insanlar nasıl tepki verecek diye geriliyorum.”

“Birkaç yıl önce böyle bir şeyi asla yapamazdım fakat artık her şey daha kolay geliyor. İnsanlar ‘transseksüelliğin’ ne anlama geldiğini daha iyi anlıyor. Umarım insanlar beni kadın olarak kabul eder ve benimle dalga geçerek beni yargılamaz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

31 Paylaşımlar
Paylaş31
Tweetle
Paylaş
Pin