Kerimcan Durmaz’dan Bahsederken ‘Bu Tip İnsanlar Var’ Ne Demek?!

 Kerimcan Durmaz’dan Bahsederken ‘Bu Tip İnsanlar Var’ Ne Demek?!
Digiqole ad

Valla yine şimdi şuraya döktüreceğim ama Seren’e fazla yüklenmek istemiyorum.  Çünkü kötü niyetli biri olduğunu hiçbirzaman düşünmedim. Lakin gel gelelim, yakaladığım zaman asla kaçırmadığım ‘Duymayan Kalmasın’ programında bugün söyledikleri sinirlerimi tepeme çıkardı!

Sözkonusu yine Kerimcan. Yahu amma dillere pelesenk oldu çocukcağız! Çalışıyor, kazanıyor, seversin sevmezsin, görmeye tahammül edersin etmezsin. Bizim Kerimcan aylık 25 bin TL ye Demet Akalın’a komşu oluyormuş, miş miş mişte muş muş muş. Cengiz başlıyor yardırmaya; 

‘Sabah bu haberi okuduğumda kötü örnek olacak, gençlere; ‘bakın kolay yoldan para nasıl kazanılır görün demek gibi olacak’ diye rahatsızlık duyduğunu dile getirirken, araya Seren giriyor;

‘Sen cinsel, cin… (tamamlıyamıyor ne demek istediğini ama biz anlıyoruz tabi.) ondan dolayı mı diyorsun?’

Cengiz no no no tadında, söylediklerinin cinsel kimliği ile bir alakası olmadığını söylemeye çalışırken Seren yine çat!

‘Bu tarz, bu tip insanlar var, biliyorum’ diye alıyor sazı eline. (bu bir magazin programı olduğundan elimde not defteri yok, keyfi izliyorum, devamında söylediği birkaç manasız laf daha var, netten açıp izleyebilirsiniz.) 

Emekli astsubaylar gibi çiçeğe, sokağa, kim neyin önüne arabasını çekmiş? Stalk yapan amcalar gibi takıntılı, veya kendini kediye köpeğe vermiş yaşlı teyzeler gibi;

‘Aa! Kim LGBT’ler hakkında kötü veya amaçsızca konuşuyor’ diye bir aranmam veya TAKINTIM asla yok. Tek kızdığım eşcinseller araba markası değil tatlım! Sen artık bunu bir anlasan?

‘bu tip, bu tarz insanlar var’ derken? Zaten LGBT’lerde insan hayatım?

‘Tip’ten kastın nedir onun için bir araştırma yapacağım ama.. Hala ne demek istediğini anlamadım!? Şu dilinize, tavrınıza biraz dikkat etseniz? Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz keşke shut the.. olsa? 

Yani Kerimcan’ı çok seviyorum deyip, geri kalanların ağzına sıçmasan?! Nasıl olur?!

Ah Serooo!

Bu memlekette herkese biz öğretmesek?! Mesela Esin Övet hala sanki cahilmişcesine yazılarında cinsel tercih yazar, Ayşe Arman keza öyle. 

AH AH VAH VAH.

Yapmayın.

Hatta Kerimcan stili ile;

Ama lütfen DON’T!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin