Kerimcan Durmaz’la Yanak Yanağa Poz Ver, Eşcinsel Erkeklere Ahlaksız De!

 Kerimcan Durmaz’la Yanak Yanağa Poz Ver, Eşcinsel Erkeklere Ahlaksız De!
Digiqole ad

Ben insanları anlayamadan şu dünyadan göçüp gideceğim. Vallahi bunu artık anladım.

Seren Serengil ile alakalı daha önce yazmıştım, yeniden yazmak, özellikle şu ara moralsiz sanıyorum (annesi de bir rahatsızlık geçirmiş, geçmiş olsun bir an evvel sağlığına kavuşssun diyerek) hakkında yazmak istemedim,  fakat yine beni uyandıran okuyucularım, Duymayan Kalmasın programında açıklamalar yapan Seren hakkında neler düşündüğümü sorunca, acaba ne oldu ki? Diyerek programın videosunu izlemeye başladım. Ah bu gönül isterdi ki Seren’e güzel şeyler yazayım (annem beni öldürecek, çünkü Seren’i çok seviyor) ama gelin görün ki yine yeniden yazamıyorum ve büyük ihtimalle sonrası için de hakkında iyi şeyler yazamayacağım.

Seren ve Özay

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden 1 yıldır beraber olduğu sevgilisi Özay ile yollarını ayırdığını açıklayan Seren, programda neredeyse sinir krizi geçiriyor, yani sinir krizine ramak kala, Cengiz Semercioğlu kendisini sakinleştirmeye, güzel sözler söyleyerek havayı yumuşatmaya çalışıyor çalışmasına ama Seren’i kim tutabilir! Benim de çocukluk arkadaşım olan Özay hakkında bazı internet siteleri, Özay’ın eşcinsel olduğuyla ilgili iddialar ortaya atmış, hatta Özay’ın, sahne aldığı Hazine Cihangir adlı mekanın işletmecisi Mehmet Davran’la çok samimi olduğunu, aralarında bir aşkın yaşandığını ima ettiklerini büyük bir hışımla anlatıyor Seren. Fakat ne anlatmak! Tanrım! Eşcinsel erkeklerin ne ahlaksızlığı kalıyor, ne …. (noktalı olan yerleri yazamadım çünkü programda Seren artık neler diyorsa baya bir ‘bip’ engeline takıldı söyledikleri. Büyük ihtimalle iyi şeyler değil) Bilmiyorum acaba o ‘bip’ anlarında neler söyledi diye şaşkınlık içerisinde izlerken düşünüyorum; yani bunları söyleyen kadın Kerimcan’ın evine kendini ışık hızıyla atıp, sabahlara kadar LGBT’nin diğer renkleriyle gullum yapan kadın mı? Ayol Özay’ın eşcinsel olduğunu ima eden internet sitelerine; böyle ahlaksızca birşey olabilir mi? İmkansız, böyle kifayetsiz böyle böyle… diye anlatmaya devam eden kadıncağız, kendini LGBT’nin kollarında avunurken buluyor! E pes abla! Kız sen aaa! Valla yine pes!

Serocum, Özay bile kendi hakkında yazılanlara bu denli delirmezken, hatta muhteşem saygınlıkla, kelimelerini seçip, sosyal medya üzerinden açıklama yapmışken, tatlım sen hayırdır? Hayır kendine, geçmişinde beraber olduğun erkeğe zaten inanıyorsan, bu konuda en ufak bir soru işareti kafanda yoksa, neden bu denli sallarsın? Canını sıkmaya değmez annem. Ah kıyamam sana.

Serenin, sevgilisi Özay’a asıldığını iddia ettiği Mehmet Davran, yine başka bir iddiasına göre Özay’ın sahne aldığı gecelerde Hazine Cihangire giremiyor-muş.

Valla yılıyorum bu ikiyüzlülüğe, bu bir yandan birilerine yaranayım, ama diğer taraftan da pasta yiyeyim hallerine. Ortada bir ahlaksızlık yok? Eşcinsel bir erkek olmak kime göre ahlaksızlık? Kerimcan sana şunu öğretememiş;

Takma kafana be Sero, insanlar çok gay.

Kısaca AY DON’T SEREN.

Öptüm.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

90 Paylaşımlar
Paylaş90
Tweetle
Paylaş
Pin