fbpx   .  

Kevin Spacey, Penisini Genç Bir Çocuğa Gösterdi ve Onu Dokunmaya Zorladı!

Kevin Spacey’nin bir gence rüşvet olarak 5.000 Pound’luk saat aldığı iddia edildi.

The House of Card oyuncusu, Anthony Rapp’in kendisini 14 yaşındayken taciz ettiğini açıkladığından beri zor zamanlar geçiriyor.

Spacey’in açılmasından hemen sonra Netflix şirketi, iki oscar ödüllü başrol oyuncusu hakkında çok sayıda yeni iddia gelebileceği kaygısıyla House of Cards dizisinin yapımını durdurdu. 

 

2010 yılında 19 yaşında olan barmen Daniel Beal da, iki Oscar ödülüne sahip oyuncunun, kendisini penisine dokunmaya zorladığını iddia etti.

Beal’ın anlattıklarına göre, Spacey sonrasında şunları söyledi;

“Büyük, değil mi?”

Beal açıklamasına şöyle devam etti;

“Şaka yapıyor olduğunu düşündüm ancak ardından saatini çıkarıp bana verdi. Onun, beni susturmak için olduğunu sonrasında anladım.”

2003 Cinsel Suçlarla Mücadele Yasası uyarınca İngiltere’de maruz kalınacak maksimum ceza iki yıl hapis cezasıdır.

Pazar günü Star Trek aktörü Rapp, 1986’da 26 yaşındaki Spacey’yi New York’taki evinde bir partiye davet ettiğinde, onun kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi.

Buna yanıt olarak, Spacey, olayı hatırlamadığını, ancak olayın “uygunsuz bir sarhoş davranışı olduğunu” belirterek Twitter’dan özür diledi.

Bu olay konuşulmaya başlandıktan sonra film yapımcısı Tony Montana, Spacey’yi, 2003 yılında ona cinsel saldırı düzenlediği için suçladı:

“Elini ağzımın üzerine kapattı ve cinsel organımı avuçladı.”

Beal, o sırada Londra’daki Old Vic tiyatrosundaki sanatsal yönetmen olan aktörün dışarıda kendisini takip ettiğini söyledi.

“Bir şey yapmaya fırsatım olmadan penisini dışarı çıkardı. Ona ‘ne yaptığını sanıyorsun?’ dedim. Bardan girdiği andan itibaren beni manipüle etmeye çalışıyordu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.