Kickstarter – Gay Süper Kahraman Çizgi Romanı Ön Satışta

 Kickstarter – Gay Süper Kahraman Çizgi Romanı Ön Satışta
Digiqole ad

İnternet üzerinden yayınlanan gey bir süper kahraman serisi, hayranlarının desteği ve Kickstarter üzerinden yürütülen başarılı bir kampanya sonucu 133,000 doları aşan bir destek aldı ve şimdi yazılı olarak raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

‘Young Protectors: Engaging the Enemy’ ismini taşıyan çizgi roman; genç gey bir kahramanın  ve süper güçleri olan arkadaşlarının oluşturduğu ekibin, azılı düşmanları “The Annihilator”a karşı verdikleri savaşın hikâyesine odaklanıyor. Çizgi romanın yaratıcısı Alex Woolfson, internet üzerinden yayınlanan serinin basımı için gerekli olan 14,000 doları toplamak adına Kickstarter üzerinde bir kampanya başlattı. 30 gün sonunda biten kampanyada, hedefinin neredeyse on katına ulaşmış olması onun için de büyük bir sürpriz olmuş.

Çizgi romanın özetinde yazanlar:

“Ateşi kontrol edebilen genç bir süper kahraman olmasına rağmen oldukça içine kapanık olan Kyle, bir gün tüm cesaretini toplayıp yerel bir gey bara gider. Bu, kendini kabul edebilmek adına attığı ilk adımdı. Dışarı çıktığında attığı ilk adımla beraber dünya üzerindeki en tehlikeli süper güçlere sahip suçlu The Annihilator ile karşılaşması da sanırım en büyük şansızlığıydı. Kyle’ın sırrını korumak için The Annihilator’ın talep ettiği bedel onu tehlikeler, maceralar ve beklenmeyen aşklar ile dolu bir yola sürükleyecekti. Bu yol, Kyle’a gerçekten kahraman olmanın ne demek olduğunu sorgulatacak ve en sonunda kendisini ve genç takım arkadaşlarını birçok azılı düşman ile destansı mücadelelere girmeye zorlayacak.”

Young Protectors: Engaging the Enemy çizgi romanını buraya tıklayarak sipariş edebilirsiniz.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin