Klişe Bir Korku Filminde Gay Olmak

 Klişe Bir Korku Filminde Gay Olmak
Digiqole ad

Az çok korku filmlerinde kimin veya kimlerin başına neler gelebilir kestiriyoruz.

Her sene karşımıza çıkan, birbirinin karbon kopyası Teenslasher filmleri ( Gençlerin katledildiği filmler) izleyip duruyoruz. Özellikle 90’lar Slasher filmlerinin en iyi örneklerine sahne olmuştur, mesela I know What You Did Last Summer ( Ne Yaptığını Biliyorum) Urban Legend ( Gerçek Efsaneler) ve tabi ki Scream (Çığlık) serisi. Bunlar en iyi örnekleri. Fakat sonra olmadı, istediğimiz gibi slasher filmler izlemek zor, nedeni ise ezberledik. Ekibin sarışını ve seksi ablası sen isen, tatlım özür dilerim al şu 5 bin doları git! lakin filmde kullanacağın replikler 2 sayfayı geçmeden öleceksin! hem de kötü bir şekilde! sorry girl! gözlüklüler ne çektiniz be! böyle ikinci sırada öleceğini bileydi, takar mıydı? taksaydı çıkarır mıydı o gözlüğü? ah ah. Kilonun filmlerde bile ne kadar sağlıksız bir şey olduğunu anladınız dimi? kiloluysan bir defa koşamazsın! aşkım istediğini yap yani imkansız! katil seri koşar, pusuda bekler, sen orada sandviçini yerken güm! çötönk diye kafadan yersin baltayı…

Peki ya biz? düşündük ve şu ana dek gay birinin slasher filmlerine hiç dahil olmadığını bulduk, yani daha eski yıllarda belki vardır (arasan neler bulursun) ama uzuuuun zamandır yok. Bizce gay bir çift katılabilir, böyle ‘lay la lay lay la lay ölüme gidiosss bisss’ diye ağrı dağının eteğine (b.k var sanki) çıkan bir ekibe dahil olabilir.

Bakın slasher tarzı bir korku filmine gayler dahil olursa neler olur;

Bir kere şansı çok yüksek çünkü eşcinsel bir erkeği, sadece Türkiyede ki film ve dizilerde çirkin görebilirsiniz. Oysa yurt dışında ki bütün örneklerinde 1.90′ a 2 baklavalı ve süper yüzlüdür. O nedenle hemen ölmez bebeğim!

gif 1 yakısıklı gay
Zaten kapalı bir eşcinseli oynama ihtimali olacağı için, kesin ‘bakire’ ve 76890 canlı, asla ölmeyen Mary’nin kankası, aşık olduğu, tutulduğu erkek olacaktır. Eee? bu ne demek? hadi siz söyleyin? eveeeet yine ölmedik! kih kih kih (gülürdük)

gif2

Biraz da kötü senaryo… Grubun ‘seksi’ hatunu, öyle yakışıklıdır ki eşcinsel abimiz, e bide rengi belli değil, hemen atlar üstüne ve her şey ortaya çıkar!

gif3 gay ortaya cıkıyor

Eşcinsellerin hepsi yakışıklı ve kaslı olacak değil ya. Fakat gözlüklü bile olsa tatlı olabilirler. Çok bilmiş, zeki, her şeyi çözecek kişi rolündeyiz. ve yine ölmüyoruz, ölemiyoruz. Öldüremedi ki! öldüremedi ki! ha ha.

ölmedikkiiii ölmedikkkiii

Peki ya bekar biri olarak bu konulu filmde yer almıyorsak? abboww! kız yanarız işte o zaman. Çünkü kesin illa ki sevişeceğiz yani. Genciz, güzeliz, içimiz kıpır kıpır, vıcır,vıcır. Pat! ilk sahnede öldük ya la?

5

En olmadı bizi laaay vaydııın çantamız ile hafif topuklu, muhteşem (sahte) kürkümüz ile hayal edebilirsiniz. ‘Ay katil beeey aaay vallahi koşamıyorum yeter al canımı al! kız aaaaal küüür’

6

Yani bu korku filminde kaçıncı sırada ölürüz onu bilemiyoruz. Fakat eşcinsel bir erkeği filminize dahil ederseniz, sizin için hazırladığımız bu ‘olabilecekler listesine’ bakmanızı tavsiye ederiz.

Hadi şimdi bizim için patlamış mısırınızı alın, bir House Of Wax (Mumya Evi) açında izleyin.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

73 Paylaşımlar
Paylaş73
Tweetle
Paylaş
Pin