Eşcinsel Erkeklerin Koşarak Kaçtığı Erkek Tipleri!

 Eşcinsel Erkeklerin Koşarak Kaçtığı Erkek Tipleri!

Pretty happy man asking to call him and winking

Digiqole ad

Hepimiz hayatımızın erkeğini cam kenarında elimizde çekirdekle beklemiyoruz tabii ki. Uygulamalar sağolsun! Arıyoruz, arıyoruz, arıyoruz da arıyoruz. Sonra bir anda ‘beyaz atlı prens’ diye düşündüğümüz erkek, meğer masalın kötü cadısıymış! Hayaller güm! Suya düşüyor, e biz yine üvey annemizin bizi hapsettiği şatodan saçlarımızı sallandırıp duruyoruz (eğer kaldıysa) bazı erkeklerden sıtkımız sıyrılıyor işte o tip erkekler..

Güven Vermeyen Erkek

Seni seviyorum derken başka yere bakar, gözüm kaydı, elim oynadı ‘sensin benim için önemli olan der Love ‘ da başkası ile konuşurken yakalarsın ‘kuzenimdi’ der. Meğer o hayalini kurduğun erkek var ya? Ağzında gül, kapı kapı dolaşıyormuş tatlım. Mavi boncukçu başıymış.

giphy

Yalancı Erkek

Sonra bir de şey var, bu ‘kuzenimdi’ diyen erkek ‘tip’leri! O kadar ileri gidebilirler ki, sen şöyle söylemek zorunda kalırsın, ‘sen kuzenini dudağından mı öpüyorsun canım’ işte böyle yalancı erkekler var, yaşıyorlar aramızdalar.

giphy-1

Çok Plancı Erkek

Ay spontane diye bir şey var bebeğim! Yani romantik, heyecan sever biriyseniz yandınız! Elinde takvimi ile gezen erkekten kaçın kaçın! Şu şurada, şununla, şu saatte, şöyle olacak. Daha neler?! İstediğiniz sürprize asla yer yok bu ilişkide..

giphy-2

Kibirli Erkekler

Biraz fitness yapmışsa, iki kara kaşı kara gözü varsa, esmer falansa aman Allah korusun boyu uzunsa YAN-DIN evladım! ‘Kibir bir canavar gibi bekliyor pusuda, tıpkı bir volkan gibi uykusu da’ hatta seni aşağıda görmekle kalmayıp, bunun farkında bile olmayabilir! O dahada kötü!

giphy-3

Cimri Erkek

Valla ben en son ‘Türk’ biri ile çıkıyordum ama? Anladım ki ‘Alman’mış! Tabii ki bende ısmarlayabilirim, ama hep ben ben ben mi yahu? Cebinde akrep değil, akrep kral ile geziyor.

giphy-4

Vıdı Vıdıcı Erkek

Ay bir sus! Of kadından betersin derler ya o misal (kadınlarımızı seviyoruz ama bazıları gerçekten çok konuşuyor) deveyi pire, pireyi kocaman bir ağrı dağına çeviren bir erkekle olmak dünyanın en kötü şeyi. 7/24 stres altındasınız..

giphy-5

Boğucu/Kıskanç Erkek

Hayatınızda ki her şeye karışan bir erkek düşünün, lütfen yani giyim, kuşam, yemek, içmek onu öyle yap bunu böyle yap. Tamam kıskanılmak güzel, veya sevgilinizden akıl almak, ama rüyanızda bile size bir şeyler öğretmeye çalışan bir erkek var karşınızda. Kabus! Selam Elm Sokağında Kabus 20!

giphy-6

Bol Keseden Atıp Tutan Erkek

giphy-7

Yatakta berbatsın üzgünüm.

Sonra uzuuuun böyle denizler, ağaçlar bir sessizlik, sinir krizi ve gözyaşları..

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

102 Paylaşımlar
Paylaş102
Tweetle
Paylaş
Pin