Kötü Haber Geldi! Netflix LGBT Dizisi Sense8’i İptal Ettiğini Açıkladı!

 Kötü Haber Geldi! Netflix LGBT Dizisi Sense8’i İptal Ettiğini Açıkladı!
Digiqole ad

Sense8’in iptal haberi dizinin fanlarını paramparça etti!

Cinsiyet ve cinsellik keşfini içinde barındıran ilk bilim kurgu dizisi olan sense8’in sadık bir de LGBT hayran kitlesi vardı.

Trans ikizler Lana ve Lilly Wachoswki’nin yönetmenliğini üstlendiği dizi, dünyanın farklı yerlerinden 8 panseksüel karakterin bağlarını anlatıyordu.

Dizi aynı zamanda açık bir trans oyuncunun oynadığı, trans bir yazarın kaleme aldığı trans bir karaktere sahip olmasıyla da tarihte önemli bir yer edinmişti.

Netflix’in orijinal yayınları başkan yardımcısı Cindy Holland, “23 bölüm, 6 şehir ve de 13 ülkeyle devam eden şov artık sonuna gelmek üzere” diye açıkladı iptali.

“Bizim ve hayranların hayal ettiği ve edebileceği her şeydi: dikkat çekici, duygusal ve unutulmaz…”

“Daha önce bu kadar çeşitliliği barındıran bir oyuncu kadrosuna, izleyici kitlesine ve karakterlerine sahip başka bir dizi daha olmamıştı.”

Dizinin iptal edileceği dedikoduları aylar öncesinde dizi oyuncularından Brian Smith’in ‘şovun geleceği biraz havada’ yorumundan konuşulmaya başlanmıştı.

Dizinin hayranları, iptal edileceği haberini 1 Haziran gibi önemli bir günde almış olmanın fazlasıyla acımasız olduğu dile getirdi.

Karara hayranlar fazlasıyla kızgın.

Elveda Lito ve Hernando, hoşçakal Nomi, Kala, Sun..

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

130 Paylaşımlar
Paylaş130
Tweetle
Paylaş
Pin