Kristen Stewart, Yıllar Önce Maruz Kaldığı Homofobik Tehdidi Anlattı

 Kristen Stewart, Yıllar Önce Maruz Kaldığı Homofobik Tehdidi Anlattı
Digiqole ad

Yıldız oyuncu Kristen Stewart, kariyerinin ilk yıllarında karşılaştığı homofobik tehdit hakkında konuştu.

Harper’s Bazaar’a röportaj veren Stewart, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Açık açık ‘Büyük roller istiyorsan, kız arkadaşının elini insan içinde tutma’ dendi. O gün kendime bir söz verdim: böyle insanlarla çalışmayacaktım.”

İki sene önce biseksüel olduğunu açıklayan sanatçı, özgürlüğün ve ‘olduğun kişi olarak yaşayabilmenin’ herşeyden daha değerli olduğunu vurguladı.

“Açılmadan önce her röportajımda ‘Tanrım, konu nereye gelecek acaba?’ diye düşünüp dururdum. Konunun cinselliğime gelme düşüncesi bile beni germek için yeterliydi. Çünkü kendimi saklamak zorundaydım. Şimdiyse durum çok farklı.”

“Kariyerin için olduğun kişiyi görmezden gelme kültürü eskide kaldı…Sınırların daha yumuşak olduğu, kalıpların yavaş yavaş yok olduğu bir dünyaya gidiyoruz.”

Öneriler

1 Comment

  • […] Geçtiğimiz hafta sonu 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde, yeni filmi Seberg’in tanıtımını yapan eşcinsel oyuncu (ve yakında Charlie’nin Melekleri’nin de yıldızı olacak), sınırlı sayıda gazetecinin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında konuya değindi.  Stewart geçen hafta Harper’s Bazaar dergisine verdiği röportajda, Hollywood yapımcılarından birinin Marvel filmlerinden birinde rol almak istiyorsa “kız arkadaşının el… […]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin