Kuir Powerpuff Girls Adaptasyonu’nun Oyuncuları Belli Oldu

 Kuir Powerpuff Girls Adaptasyonu’nun Oyuncuları Belli Oldu
Digiqole ad

Bu, izleyerek büyüdüğünüz Powerpuff Girls çizgi filmi değil – ve bunun iyi bir şey olmasını umuyoruz.

Powerpuff Girls’ün, ikonik çizgi film üçlüsünü yirmili yaşlarında kişiler olarak yeniden canlandıran yeni canlı aksiyon filmi, oyuncularını buldu. Bu hafta CW, Yana Perrault (Alanis Morissette müzikali Jagged Little Pill’in Broadway prodüksiyonunda başrol oynadığı biliniyor), Chloe Bennet (Marvel’s Agents of SHIELD’de Daisy ‘Skye’ Johnson’ı oynuyor) ve Dove Cameron’un (Mal on Descendants) sırasıyla Buttercup, Blossom ve Bubbles’ı oynayacağını duyurdu.

Dizi, hayranların izleyerek büyüdüğü Powerpuff Girls’e daha ilerici bir yaklaşım sunacak. Perrrault, beyaz değil ve geçmiş röportajlarında kendi kuirliğini kamuyla açık bir şekilde tartışmıştı – bunun yetişkin Buttercup’ın karakterine dahil edilmesini umuyoruz. Deadline sayesinde, cesur kahramanın çok daha sessiz olacağını biliyoruz. Buttercup, “Powerpuff Kızı kimliğinden kurtulmaya ve anonim bir hayat yaşamaya çalışan” bir yetişkin olarak tasvir edilecek. 

Powerpuff Girls serisinin sahibi olan Warner Brothers, diziyle ilgili deneyler yapmaktan çekinmedi. 2018 yılında, Bliss adlı renkli bir kadın olan dördüncü bir üye özel bir bölüm için diziye tanıtıldı.

Dove Cameron, hayat kurtarmaktan çok yeniden ünlü olmaya odaklanan bir Bubbles’ı canlandıracak. Cameron’u Disney Channel’daki, sitcom Liv & Maddie’deki baş rolleri de dahil olmak üzere oynadığı rollerle hatırlayacaksınız. Cameron geçen yıl, karakteri Maddie’nin “kesinlikle eşcinsel” olduğunu tweetlediğinde tartışmalara neden olmuştu. 

Chloe Bennet’se br basın açıklamasına göre “çocuk-süper kahraman travması” ile mücadele eden Blossom’u canlandıracak. Rol, Bennet’in sinematik evrenindeki birkaç açık eşcinsel karakterden bazılarını gün ışığına çıkararak Marvel’in film ve TV projeleri için büyük bir adım atan Agents of S.H.I.E.L.D.’de yer almasından sonra geliyor.

Juno ve Young Adult’ın yönetmeni Diablo Cody, bu Z jenerasyonu Powerpuff Girls adaptasyonunda yapımcı ve yazar olarak görev yapacak. Oscar ödüllü yönetmen daha önce Showtime draması United States of Tara ve yarı otobiyografik Amazon Prime dizisi Old Mississippi’nin ortak yapımcılığını üstlenmişti.

İçeriden gelen bilgilere göre dizi 2022 ortalarında yayınlanacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin