Lady Gaga: ‘Madonna’da O Lafı Yüzüme Söyleyecek Yürek Yok’

 Lady Gaga: ‘Madonna’da O Lafı Yüzüme Söyleyecek Yürek Yok’
Digiqole ad

Lady Gaga yeni Netflix belgeseli ‘Five Foot Two’da Madonna’nın kendisiyle ilgili medya yoluyla yaptığı bir eleştiriye de değindi.

İkili, yıllar boyunca medya üzerinden birbirlerine göndermeler yapıyordu ancak Lady Gaga sonunda sessizliğini bozdu ve Madonna ile olan çalkantılı ilişkisi hakkında konuştu.

Gaga yeni Netflix belgeseli Five Foot Two’da Madonna’nın kendisi hakkında yaptığı tartışmaya açık yorumlardan da bahsetti. Belgeselin ilk gösterimi 22 Eylül Cuma günü internet sitesi üzerinden yapılacak.

Bilmeyenleriniz varsa Lady Gaga ve Maddonna 2012 yılında birbirlerine savaş açmıştı. Bu durum Gaga’nın LGBT marşı ‘Born This Way’in yayınlanmasından kısa bir süre sonraya denk geliyor.

Gaga, Madonna’nın 1989 tarihli kadın gücü marşı haline gelen ‘Express Yourself’ şarkısının melodisini çalıp kendi şarkısında kullandığı gibi bir suçlamayla karşılaşmıştı. Bu dedikodular Madonna’nın da kulağına gitmiş olacak ki kendisi daha sonra ABC News’e verdiği bir röportajda Gaga’ya “niteliksiz, özenti” anlamına gelen bir kelime yakıştırmıştı ki buradan izleyebilirsiniz.

İkili o günden sonra medyada birlikte görüntülenmişti ancak Five Foot Two’da yayınlanacak olan sahnelere bakılırsa Gaga, Madonna’nın derdini dışa vurma tarzından pek de hoşlanmış görünmüyor.

Anlatılanlara göre “Ben İtalyanım ve New York’ta yaşıyorum, eğer biriyle bir derdim olursa gidip yüzüne söylerim,” diyor Gaga belgeselde.

“Gözlerime bakarak bana yok sen özentisin yok sen şöylesin böylesin diyecek yürek yok onda.”

Madonna’nın attığı bu laftan televizyon izlerken haberdar olduğunu söyleyen Gaga şunu da ekledi: “Bana medya aracılığıyla beş para etmez olduğumu söyleyeceksin öyle mi? Bu bir adamın arkadaşıyla bana not göndermesi gibi bir şey.”

Gaga: Five Foot Two ilk gösterimini Netflix üzerinden 22 Eylül Cuma günü yapacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin