fbpx   .  

Lambdasaray Partisine Davet

Geçtiğimiz yazı Aşkım Lambda Partisi’yle zirvede tamamlayan Lambda parti ekibi, sizleri yine tarz yaratacak bir partiye, Lambdasaray’a davet ediyor!

Lambdasaray’ın ihtişamlı merdivenlerinde tüm diginler, beybiler, buçlar, dykelar, kamyoncular, kürcüler, çorcular, balamozlar, putkalar, similyalar, conconlar sere serpe uzanıyor, kıskananlar çatır çatır çatlıyor.

Lambdadaray’ın son teknolojiyle donatılan duvarlarındaki nu disco, deep house, elektrohouse ses kalkanıyla, kulaklarınızın pası siliniyor! Devasa leyla teras dans pistindeyse tutarlar ve tutmazlar, nefes alsa yetenler, freaklar ve hipster oğlanlar kızlar şehvetli temaslar ve çarpışmalar yaşıyor.

 

Ordinaryüs profesöryus hanımefendi Şevval’in önderliğindeki müzik muhafızlarınız Dalvador Sali, ElifKK ve Cevizüella sizleri 4 bin metrekare büyüklüğünde yanmaz bir halı gücündeki bu özel geceye aşkla ve tutkuyla çağırıyor!

Etkinlik Linki: Lambdasaray Partisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.