fbpx   .  

Lezbiyen Çift Beşiz Bebek Sahibi Oldu

Heather Langley ve Priscilla Rodriguez’in hayatları beş kat daha yoğun hale geldi.

Başka bir çocuğa sahip olmak isteyen lezbiyen bir çift, beklediklerinden daha fazlasını elde etti. Bunun yerine, Heather Langley ve Priscilla Rodriguez, muhteşem beşizlerini evlerine getirdiler.

 

 

Hadley, Reagan, Zariah, Zylah ve Jocelyn, Amerika’da şimdiye kadar kaydedilmiş sadece ikinci beşiz grubu. Evdeyse üç yaşındaki kardeşleri Sawyer var.

Salgın nedeniyle Rodriquez, Langely’ye doktor randevularına kadar eşlik edemedi ve bir yerine beş bebek sahibi olduklarını öğrendiğinde odada değildi. Haberi vermek için Langely partnerine mesaj attı.

Langely, “İnanılmaz derecede şok olmuştu,” dedi.

“Lütfen bana bunun bir şaka olduğunu söyle” diyerek mesajıma cevap verdi. İlk başta ciddi olduğuma inanmadı çünkü insanların beş bebeğe hamile olduğunu nadiren duyuyorsunuz.”

Langely,

“Beş bebek olacağını öğrendiğimizde hemen korktum çünkü hamileliğimin endişe verici ve karmaşık olacağından korktum. Ayrıca beş bebeğe nasıl bakacağımız ve sadece birini değil, beş ismi nasıl seçip kararlaştıracağımız konusunda paniğe kapıldım. Ancak, ilk şokun ve haberin çökmesinden sonra bebeklerimizin ne kadar özel ve benzersiz olacağını anladım.” Dedi. 

“Yaklaşık 19. haftada bebeklerin cinsiyetini öğrenmek için tarama yaptık. Ebe sadece ‘başka bir kız daha’ demeye devam etti. Beş kızımız daha olacağına inanamadım. Sadece, “Vay be, bu çok fazla kız, hepsiyle ne yapacağız?” diye düşünmeye devam ettim. Toplamda altı tane olacaklardı.”

“Ve sonra onların ABD’de şimdiye kadarki ikinci kız beşiz grubu olacaklarını öğrendiğimizde, ne kadar nadir ve olağanüstü olduklarına dair çok mutlu hissettik.”

Beşizler 55.000.000 doğumun 1’inde doğal olarak ortaya çıkar.

Kadınlar her iki gebelikte de suni döllenme kullandılar. Güzel ekip 28. haftada acil sezaryen ile doğdu. Beşi de üç dakika içinde dünyaya geldiler.

Küçük bebekler ilk üç aylarını hastanede geçirdi ama şimdi kardeşleriyle birlikte güvenle evdeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.