Lezbiyen Olmanın İyi Yanları

 Lezbiyen Olmanın İyi Yanları
Digiqole ad

Her kuir ilişkinin kendine has bir güzelliği var. 

Her birine dair ayrı sırlar, ayrı heyecanlar ve ayrı avantajlar. Lezbiyenliği ele aldığımız bu listede, lezbiyenliğin avantajlarına değindik fakat tabii ki her ince detaydan bahsetmeyeceğiz. Bazı şeyler kızlar arasında sır olarak kalmalı 😉 

1. Kıyafet paylaşımı

Evet kıyafet paylaşımı. Bedenlerimiz farklı olsa bile! Bir tişörtten kulüp elbisesi çıkartabilecek noktaya gelince kendinizi moda dahisi ve bir büyücü gibi hissediyorsunuz. 

2. Erkekleri çıldırtmak

Dünyadaki en zevkli anlardan biri size ağzının suyu aka aka bakan bir erkeğin, lezbiyen olduğunuzu öğrendiği an. Heteroseksüel erkekler biraz zayıf yaratıklar, bir güzel kadın görünce terazileri şaşıyor. Bu durumu görünce insan eğlenmeden edemiyor.

3. Güzellik

Güzellik! Birbirinizin güzelliğini takdir edebilmek ve birbirinizi sevmek. Bundan daha tatlı ne olabilir ki?

4. Süper bir ikili olmak

Belki enerjiden belki sinerjiden, belki de aşktan. Doğrusu hiç bir fikrimiz yok. Fakat iki kadın yan yana gelince ortaya büyük bir güç çıkıyor. Sevdiğiniz kadın ile birlikteyken, dünyada önünüze çıkabilecek hiç bir engel kalmıyor ve tüm korkularınız gidiyor. 

5. Duygusal destek

Bir kadını en iyi başka bir kadın anlıyor. Günün ne kadar stresli geçebileceği hakkında fikri olan bir partner, hayatı ne kadar kolay kılıyor sadece yaşayanlar bilir. Anti depresanları ve ilaçları bir kenara bırakın ve size iyi gelecek bir partner bulun. Vücudunuz kimyasallar yerine gerçek bir ilacı hakediyor.

6. Harika ötesi seks

Bir kadını en iyi başka bir kadının anlayacağından bahsetmiş miydik? Konu bedenlere ve anatomiye gelince de durum aynı. Neye nasıl, ne zaman ihtiyaç duyacağını bilen biri, her kadının hayali. 

7. Güzellik ürünleri

Öyle bir dünyadayız ki, kendimize özen gösterdiğimiz için en yakınımızdakiler tarafından dalga geçiliyoruz. “Makyajla mı yaşıyorsun?”, “Yüz bakımını HER GECE mi yapıyorsun?”. Evet böyle yaşıyoruz ve kendimize bakıyoruz, bu boş sorular bitsin artık.

Neyse ki doğru kadınla birlikte olunca böyle bir şey olmuyor. Anlıyoruz, dinliyoruz ve empati kuruyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

22 Paylaşımlar
Paylaş22
Tweetle
Paylaş
Pin