LGBT’lerin 2018’de İple Çekeceği 10 Yeni Televizyon Programı

 LGBT’lerin 2018’de İple Çekeceği 10 Yeni Televizyon Programı
Digiqole ad

The Fosters Uyarlaması

Beşinci yılını bitiren ve büyük alkış toplayan LGBT şovu sonunu getirirken, iki üvey evladın hikayesi kendi programına en yoğun saatte kavuşuyor. Adı henüz açıklanmayan uyarlamanın ilk 13 bölümü onaylandı ve Callie ve Mariana Los Angeles’a taşınmışken genç hayatlarında karşılaştıklarını konu alacak.

Grown-ish

ABC’nin Black-ish uyarlaması, Zoey’nin ayrıcalıklı hayatını bırakıp Los Angeles’ta yurt hayatına alışmaya çalışmasını konu alacak. Zoey’nin sınıf arkadaşı Nomi’nin biseksüel olduğunu açıklamasıyla, cinselliğin ve kimliğin keşfedildiği üniversite ortamında olacak hikayeleri beklemekte zorlanıyoruz!

The Chi

Oscar ödüllü Lena Waithe’in yeni Showtime dizisi Güney Şikago’da hayatı, kimliği ve hayatta kalma çabasını konu alacak. Oscar ödüllü film Moonlight’tan tanıdığımız Alex Hibbert’in başrolünde olduğu dizide eşcinsel hikayeler olacağını biliyoruz çünkü Waithe bilinen bir LGBT savunucusu.

The Assasination of Gianni Versace: American Crime Story

Ryan Murphy’nin American Crime Story’nin en yeni ve en gay sezonu, moda ikonu Gianni Versace’nin öldürülüşünü anlatıyor. Donatella Versace rolünde Penelope Cruz’u, Versace’nin sevgilisi Antonio D’amico rolünde Ricky Martin’i ve Andrew Cunanan rolünde de Darren Criss’i izleyeceğiz. 

Rise

Friday Night Lights ve Glee’nin eğlenceli bir karışımı gibi görünen, NBC’de yayınlanacak olan Rise, lise denilen o işkenceyi ve zorunlu tiyatro dersini anlatıyor.

Queen

Hulu, RuPaul Charles’ın hayatını konu alan yarım saatlik bir komediyi yayınlayacak! JJ Abrams’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, 80’lerde RuPaul’un drag yaşantısını başlangıcını konu alıyor.

Here and Now

True Blood ve Six Feet Under’ın yapımcısı Alan Ball, 3’ü evlatlık olan 4 çocuklarıyla bir anne ve babanın hikayesinin anlatıldığı HBO dizisiyle ekranlara dönecek. Dizinin fragmanında önemli karakterlerden birisi bir erkekle öpüşürken görülüyor. 

Him or Her

Kuir bir siyahi adam 12 yıldan sonra ilk defa bir başrolde! Insecure’dan tanıdığımız Issa Rae, biseksüel bir siyahi adamın hayatının anlatıldığı dizinin yapımcılığını yapıyor. 

RuPaul’s Drag Race All Stars 3

Kemerlerinizi bağlayın ve en iyi kadın kazansın! Trixie Mattel, Shangela, Chi Chi DeVayne ve diğer bütün favori drag kraliçelerimiz yeni sezonda da taç için savaşmaya devam ediyor.

Roseanne

ABC’nin sitcomu LGBT dostu olmasıyla ve sık sık sınırları zorlamasıyla biliniyor. Geri dönüşten daha azını beklemiyoruz ve anlatamayacağımız kadar heyecanlıyız!

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

53 Paylaşımlar
Paylaş53
Tweetle
Paylaş
Pin